Przejdź do głównej zawartości

OPI

OPI

Niesamowity wybór odcieni, długotrwałość i łatwa aplikacja – to są właśnie legendarne lakiery do paznokci OPI, które pozwolą Ci wykonać manicure jak w profesjonalnym salonie, nie wychodząc nawet z domu!

Marka OPI została założona w 1981 roku w amerykańskim Los Angeles przez George’a Schaeffera. Początkowo firma zajmowała się produkcją materiałów dentystycznych. Wkrótce jednak założyciel firmy zauważył podobieństwo między materiałami używanymi w dentystyce a przemyśle paznokciowym, co zainspirowało go do stworzenia pierwszego systemu akrylowego. Pierwszy akrylowy lakier OPI został opracowany z myślą o salonach paznokci, ale z biegiem lat lakiery tej marki trafiły również do domowego arsenału kosmetycznego kobiet na całym świecie.

W lakierach marki OPI zakochały się również gwiazdy, takie jak Serena Williams, Katy Perry, siostry Kardashian, Gwen Stefani lub Mariah Carey, a z pewnością pokochasz je również Ty! Wystarczy tylko wybrać spośród mnóstwa najróżniejszych odcieni. Czy spodobał Ci się lakier OPI Infinite Shine, OPI GelColor lub lakier o oryginalnej nazwie OPI Bubble Bath, OPI Funny Bunny, czy też OPI Fiji Collection? Albo wolisz elegancki lakier do paznokci OPI France Collection?

cały tekst ukryć tekst