Przejdź do głównej zawartości

OPI Nature Strong

Pozwól swoim paznokciom rozkwitnąć dzięki palecie odcieni z nowej kolekcji legendarnych lakierów OPI.


Do akcji wkraczają nowi bohaterowie Nature Strong. Uratują wszystkich, którzy wolą naturalne lakiery o mocy lakierów klasycznych. Jak wszyscy pozytywni superbohaterowie, te lakiery są inne, wspaniałe, skuteczne i można na nich polegać w 100%. Jedyne co musisz zrobić, to nanieść warstwę lakieru i ochronną warstwę wierzchnią!


 

Lakier w 30 odcieniach jest szybkoschnący, zapewnia nieskazitelne krycie i utrzymuje się nawet do 7 dni. Lakiery te uzyskały certyfikat Vegan Society.


Intryguje Cię naturalny skład lakierów Nature Strong? Zawiera on nawet do 75% składników pochodzenia naturalnego, zarówno roślinnego, jak i mineralnego, na bazie produktów takich jak: trzcina cukrowa, maniok, pszenica, ziemniak czy kukurydza. Każda zakrętka jest również wyjątkowa dzięki temu, że 20% tworzywa wchodzącego w jej skład pochodzi z recyklingu.


 

cały tekst ukryć tekst

Z kwiatów, wody, owoców i natury


Lakiery Nature Strong spełnią każde Twoje marzenie. Szukasz czegoś romantycznego, subtelnego i eleganckiego jednocześnie? Zerknij na kwieciste odcienie Knowledge is Flower, Big Bloom Energy i Make My Daisy.


Błękit wody w Shore Is Something!, Right as Rain czy Raindrop Expectations zachwyci osoby, które uwielbiają odświeżające i chłodniejsze, modne odcienie.


 

cały tekst ukryć tekst


Nie możesz doczekać się lata? Zakochasz się w przepięknych i intensywnych kolorach lakierów A Great Fig World, Raisin Your Voice i Simply Radishing – soczystych i słodkich niczym owoce, dojrzewające w gorącym słońcu.


Jeśli uwielbiasz naturalność w manicure, spodobają Ci się delikatne odcienie nude Clay in the Life, We Canyon Do Better, Natural Mauvement czy All Heal Queen Mother Earth. Na paznokciach wyglądają tak naturalnie i subtelnie, że zapragniesz mieć je wszystkie!


 

cały tekst ukryć tekst