MontaleAromatic Lime woda perfumowana unisex

Montale Aromatic Lime woda perfumowana unisex
Montale Aromatic Lime woda perfumowana unisex
100 ml

Kod: MNT1495 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Montale Aromatic Lime
Skład

Montale Aromatic Lime to aromatyczny, cytrusowy zapach unisex. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, dzięki bezpretensjonalnej kompozycji w oryginalny sposób oddaje hołd cytrusowej świeżości. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Aromatic Lime ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Woda perfumowana Aromatic Lime reprezentuje moc limonki w połączeniu z bogactwem aromatów innych cytrusów w towarzystwie akordów wetiweru, drzewa sandałowego i paczuli. Dominujące akcenty gorzkiej pomarańczy, szafranu, galbanum i mirry wraz z limonką, której woń przebija się początkowo najmocniej, tworzą upajająco świeży koktajl. Zamykające, lekko słodkawe tony drzewne i korzenne nadają Montale Aromatic Lime aksamitnej miękkości.

Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył świeże i optymistyczne perfumy, których oryginalna kompozycja wydaje się znajoma i zaskakująca zarazem. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Aromatic Lime składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Aromatic Lime mają bardzo wyważony charakter, dzięki czemu nadają się do noszenia przez cały rok, szczególnie w ciepłych miesiącach, przynosząc przyjemne orzeźwienie. To idealne perfumy na dzień, ale oryginalne akcenty powodują, że można ich użyć również na wieczorne spotkanie biznesowe. Pokochają je wszyscy, którzy lubią świeże i optymistyczne zapachy w oryginalnych połączeniach. Aromatic Lime powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce poczuć magię Orientu. Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aromatic Lime podkreśloną elegancką, lśniącą czernią, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Aromatic Lime – świeży zapach z orientalną nutą.

Skład

Złożenie
paczuli, drzewo sandałowe, szafran, gorzka pomarańcza, galbanum, limonka, wetiweria
Grupy zapachów
cytrusowe, aromatyczne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Aromatic Lime