Przejdź do głównej zawartości

Opakowania na prezenty

Nie lubisz pakować prezentów? Zrobimy to za Ciebie!

Chcesz sprawić komuś radość, ale nie masz czasu albo nie wiesz, jak oryginalnie zapakować prezent z notino.pl? Zostaw to nam! Profesjonalnie zapakujemy podarunek i ozdobimy go atłasową wstążką, nadającą całości ekskluzywny charakter. Potem wystarczy już tylko wręczyć lub przesłać pięknie wyglądający prezent osobie, którą chcesz obdarować.

Ile kosztuje pakowanie prezentów?

Cena za pakowanie prezentów wynosi 19 zł. Jeżeli chcesz podzielić zamówione produkty na kilka opakowań, za każde z nich zapłacisz oddzielnie.

Jak zamówić pakowanie na prezent?

Przed zrealizowaniem zamówienia zaznacz w koszyku opcję pakowania na prezent i wybierz wariant kolorystyczny. Następnie określ, które produkty z zamówienia chcesz zapakować. Jeżeli chcesz podzielić zamówienie na kilka paczek, wystarczy dodać kolejne opakowanie i ponownie określić, które produkty mają się w nich znaleźć. W razie wybrania identycznych opcji kolorystycznych oznaczymy pudełka, aby ułatwić rozpoznanie, jakie produkty znajdują się w danym opakowaniu.

Czy każdy produkt można zapakować?

Usługę pakowania na prezent oferujemy dla większości asortymentu, który można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Produkty, dla których taka opcja jest niedostępna, zostaną oznaczone w podglądzie kolorem szarym i nie będzie można dodać ich do opakowania. Produkty te otrzymasz w jednym zamówieniu wraz z pozostałymi, nie będą jednak zapakowane na prezent.

Ile produktów mieści się w opakowaniu prezentowym?

Do każdego opakowania pakujemy maksymalnie 3 sztuki produktów, aby opakowanie prezentowe także po otwarciu wyglądało pięknie i reprezentacyjnie. Jeżeli chcesz zapakować więcej kosmetyków, wybierz z menu kolejne pudełko. W ramach jednego zamówienia można wybrać pakowanie produktów aż do 4 opakowań prezentowych.

Czy całe zamówienie musi być zapakowane na prezent?

Nie, nie jest to konieczne. Jeżeli chcesz zamówić coś dla siebie, nie zaznaczaj takich produktów jako przeznaczonych do pakowania na prezent, zostaną one wysłane bez ozdobnego opakowania.

Chcesz wysłać prezent bezpośrednio do obdarowanej osoby?

Jeżeli chcesz sprawić komuś niespodziankę, możemy dostarczyć prezent w Twoim imieniu. Adres obdarowanej osoby podaj jako adres dostawy na końcu zamówienia. Swój adres podaj jako adres do faktury. Resztą zajmiemy się my. Zamówienie możemy wysłać tylko pod jeden adres. Jeżeli chcesz zaskoczyć kilka bliskich osób, dla każdej musisz stworzyć osobne zamówienie.

Kiedy paczka zostanie doręczona?

Staramy się, aby każdy prezent był zapakowany idealnie. Dlatego czas doręczenia przesyłki może się wydłużyć o 1–2 dni robocze.

Czy opakowanie nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu?

Produkty przeznaczone na prezent wkładamy zawsze dodatkowo do pudełka wysyłkowego, aby nie uszkodzić pięknie zapakowanego zamówienia.

Czy faktura znajduje się w paczce?

Fakturę za towar wkładamy do przesyłki tylko przy odbiorze osobistym. Przy wysyłce znajdziesz ją wyłącznie w wiadomości e-mail.

Czy istnieje możliwość zwrotu produktów zapakowanych na prezent?

Tak, również w przypadku pakowania na prezent klientowi przysługuje prawo do zwrotu produktów. Dotyczy to jednak wyłącznie samych produktów, a nie ozdobnego opakowania.

Usługa jest aktualnie niedostępna?

Profesjonalnym pakowaniem zamówień zajmuje się specjalny zespół, który opiekuje się każdą paczką. Dlatego dzienna liczba wysyłanych prezentów jest ograniczona. Usługa będzie dostępna ponownie następnego dnia.

Czy opakowanie prezentowe jest dostępne wyłącznie online?

Usługa pakowania na prezent jest również dostępna w wybranych punktach:

GDAŃSK: GALERIA HANDLOWA MADISON

KATOWICE: GALERIA KATOWICKA

KRAKÓW: BONARKA

POZNAŃ: POSNANIA

WARSZAWA: BLUE CITY | WARSZAWA – ul. Prosta

WROCŁAW: PLAC GRUNWALDZKI