O marce Montale

Montale, francuskie perfumy niszowe, charakteryzują się przede wszystkim miłością do zapachów z Orientu i Arabii, a także do ich magicznej historii. W każdym flakoniku tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z namiętnością twórcy i założyciela marki Pierra Montale. Wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są dosłownie eliksirem szczęścia.

 

Markę Montale założył w Paryżu w 2003 roku Pierre Montale, dla wielu tajemniczy projektant perfum, który najpierw spędził jakiś czas w Arabii Saudyjskiej, gdzie tworzył perfumy dla szlachty, króla i królowej. Po powrocie do Paryża zaczął projektować oryginalne zapachy. Do swoich pachnących dzieł zawsze wybiera materiały najwyższej jakości, głównie rzadkie drzewa. Często możemy się w nich spotkać również z drzewem agarowym, znanym jako oud, nazywanym też często „płynnym złotem”.

Perfumy Montale szybko zdobyły dużą popularność i spotkały się z pozytywnym odzewem nie tylko ze strony klientów, ale też krytyków perfum. Perfumy Montale zapraszają do wyruszenia we wspólną drogę, na której za każdym rogiem czeka kolejne odkrycie i nowa przygoda.

cały tekst ukryć tekst

Masz wybrane

  • Perfumy
  • Montale

Otwórz filtr Zamknij filtr

Przedział cenowy

-

Linia

Zobacz więcej …
Bestsellery

12 3 9

12 3 4 5 9 Zobacz więcej