Mgiełki do ciała

Bestsellery

Spray do ciała

Rozpieszczaj swój umysł przyjemnym zapachem egzotycznych owoców, świeżej bryzy lub zmysłowej wanilii. Wypróbuj niesamowite spraye do ciała lub inaczej body mist, które docenisz nie tylko latem!

Spray do ciała czy też inaczej mgiełka do ciała to rodzaj niezwykle delikatnego, pachnącego aerozolu, który po aplikacji osiada na dalej powierzchni. Skład sprayu jest lżejszy, bardziej subtelny i mniej skoncentrowany. Dlatego też stanowi doskonałą, letnią alternatywę dla Twoich ulubionych perfum.                                                     

Możliwości zastosowania mgiełki zależą tylko od Ciebie. Doskonale odświeża ciało i umysł, a jej zapach możesz rozpylać nie tylko na skórze, ale i włosach, swoich ulubionych ciuchach czy nawet w pomieszczeniach.

Zapach mgiełki do ciała utrzymuje się zwykle przez 3-4 godziny, więc jej żywotność jest krótsza niż w przypadku perfum. Dzięki temu możesz zmieniać zapach w ciągu dnia w zależności od sytuacji lub nastroju.

Do najpopularniejszych należą mgiełki do ciała Victoria's Secret, Guess, Kenzo, Dolce & Gabbana oraz innych, światowych producentów perfum. W naszej ofercie znajdziesz również spray do ciała z brokatem na specjalne okazje.