Perfumy o kokosowym zapachu

Bez względu na to, czy chcesz jedynie otulić się kokosową mgiełką czy może poczuć pełnię tropikalnego raju na swojej skórze, kokosowy zapach pozwoli Ci przywołać wakacyjne wspomnienia o dowolnej porze roku. Egzotyczny aromat kokosa zapewni Ci dobry nastrój i relaks, a delikatne i urzekająco słodkie tony zwrócą na Ciebie uwagę otoczenia.

 

Charakterystyka kokosowego zapachu:

Ujmujący i słodki zapach z waniliowymi tonami sprawia oryginalne i egzotyczne wrażenie.

Jak pozyskuje się esencję kokosa:

Orzech kokosa jest owocem palmy kokosowej. Drzewa te rosną głównie w Azji, Ameryce Środkowej i Południowej, Afryce oraz w rejonie Pacyfiku. Esencję zapachową uzyskuje się poprzez ługowanie miąższu kokosa i jego stopniowe odparowywanie. Olejek wykorzystuje się w aromaterapii oraz perfumiarstwie, choć tutaj pojawiają się też syntetyczne aromaty kokosowe. Niektóre naturalne substancje zapachowe w procesie obróbki mogą stracić swoje właściwości zapachowe, natomiast syntetyczny odpowiednik gwarantuje stabilność aromatu, dzięki czemu Twoje ulubione perfumy będą pięknie pachnieć przez długi czas.

Nuty kokosowe tworzą doskonałe kompozycje z jaśminem, tonami owocowymi lub tuberozą. Znajdź ulubione połączenie i wybierz dla siebie perfumy pachnące kokosem!

cały tekst ukryć tekst

Perfumy kokosowe
Filtr
Przedział cenowy

-

Intensywność
Dla kogo?
Grupy zapachów
Promocje i prezenty
Ocena
  •   2
  •   2