Majtki poporodowe

Wygodne majtki poporodowe i podczas połogu

Zapewnij sobie maksymalny komfort w pierwszych dniach po porodzie i podczas połogu! Majtki poporodowe są przewiewne, miękkie i dobrze przytrzymują podkłady poporodowe, a dzięki elastycznym gumkom idealnie przylegają do ciała, nigdzie nie uciskając ani nie ciągnąc. Zapewniają w ten sposób przyjemne poczucie komfortu w pierwszych dniach po porodzie i są bardzo delikatne dla skóry. Doradzimy Ci, jakie majtki poporodowe wybrać.

Zalety majtek poporodowych

  • Są przewiewne i ułatwiają regenerację stref intymnych po porodzie.
  • Przystosowane do przytrzymywania podkładów poporodowych.
  • Odpowiednie dla kobiet o wrażliwej skórze.
  • Niezwykle przyjemne i praktyczne podczas pobytu na oddziale położniczym.

Majtki poporodowe i ciążowe

Oddychająca i elastyczna, przyjazna dla skóry bielizna jest idealna do noszenia już w czasie ciąży, kiedy ciało zaczyna przygotowywać się do macierzyństwa. Biustonosz ciążowy zapewni idealne podtrzymanie powiększających się piersi, natomiast my polecamy, by zaopatrzyć się w majtki ciążowe, które nie uciskają brzucha i dopasowują się do zmieniającej się sylwetki.

Po porodzie warto stosować jednorazowe siateczkowe majtki poporodowe, które po użyciu po prostu wyrzucisz do kosza. W połogu poczucie komfortu zapewnią Ci nadające się do prania wielorazowe majtki poporodowe.

Nasza sugestia: Nie zapomnij spakować jednorazowych majtek na oddział położniczy, po jednej parze na dzień plus kilka na zapas.

Majtki ciążowe i poporodowe zapewniają komfort, którym powinna się cieszyć każda świeżo upieczona mama! W Twojej wyprawce poporodowej powinny znaleźć się również wkładki laktacyjne, rozciągliwe pasy poporodowe, podkłady poporodowe czy łagodzący krem do brodawek. Już dziś zapoznaj się z szeroką ofertą produktów dla matek i niemowląt na notino.pl!