płatki kosmetyczne

Wybierz wysokiej jakości bawełniane płatki kosmetyczne i zapewnij swojej skórze delikatny demakijaż! Bez względu na to, czy rano stworzyłaś makijaż doskonały, czy też spędziłaś dzień w domu, brud, złuszczona skóra i cząsteczki kurzu, które zebrały się na skórze po całym dniu, należy wieczorem usunąć, aby skóra mogła swobodnie oddychać.

W szerokiej ofercie na notino.pl znajdziesz na przykład okrągłe płatki kosmetyczne do demakijażu oczu i ust oraz większe owalne płatki, które szybko usuną makijaż z całej twarzy. Nie zapomnij też wypróbować płatków do głęboko oczyszczającego peelingu lub nawilżanych płatków do demakijażu, idealnych w podróży.

Jak prawidłowo zmyć makijaż?

Przestrzegaj prawidłowej kolejności demakijażu, aby zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych wyprysków i podrażnień, a także przedwczesnemu starzeniu się skóry:

  • Płyn micelarny, mleczko do demakijażu lub odpowiedni olejek do twarzy nanieś na zwilżony wodą płatek kosmetyczny lub wypróbuj nawilżane płatki do demakijażu, zawierające substancje łagodzące, które delikatnie oczyszczają i odżywiają skórę.
  • Do zmycia makijażu oczu i rzęs wybieraj produkty przeznaczone do demakijażu oczu. Przytrzymaj płatek kosmetyczny na oku przez kilka sekund, następnie delikatnie ścieraj makijaż od środka oka na zewnątrz. Nie dociskaj!
  • Przy demakijażu twarzy przesuwaj się delikatnymi, okrężnymi ruchami w dół, od czoła do brody, zawsze w kierunku od środka twarzy na zewnątrz.
  • Szminkę zmywaj od środka ust w kierunku kącików.
  • Podczas oczyszczania skóry zmieniaj płatki kosmetyczne, dopóki ostatni zastosowany płatek nie będzie całkowicie czysty.
  • Nie zapominaj, że skórę trzeba oczyszczać nie tylko wieczorem, ale i rano.

Wybieraj wysokiej jakości bawełniane płatki do demakijażu i zapewnij skórze delikatną pielęgnację, aby mogła promienieć! Wszystkie produkty z naszej drogerii online wyślemy Ci do domu.