Żel oczyszczający do twarzy

Masz wybrane
  • Żel
Filtr
Przedział cenowy

-

Marka
Zobacz więcej
Dla kogo?
Promocje i prezenty
Ocena
  •   104
  •   6
  •   2
  •   1
Bestsellery

Żele do mycia twarzy do doskonale oczyszczonej skóry

Dzięki żelowi do mycia twarzy możesz się pożegnać z resztkami makijażu i zatkanymi porami! Prawidłowy demakijaż i regularne oczyszczanie sprawią, że Twoja skóra stanie się delikatna, świeża i przygotowana do dalszej pielęgnacji.

Wybierz żel oczyszczający według rodzaju skóry

Oprócz tego, że doskonale usuwają zanieczyszczenia i resztki makijażu ze skóry, żele oczyszczające mogą ją również nawilżyć, odżywić lub przyjemnie zmatowić. Najpierw trzeba jednak wybrać ten właściwy, który następnie zostanie prawdziwym pomocnikiem w pielęgnacji Twojej skóry.

  • Żel głęboko oczyszczający do skóry trądzikowej – jeśli cierpisz na przetłuszczającą się lub mieszaną skórę, sięgnij po żel oczyszczający z kwasem salicylowym lub cynkiem, który może zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych pryszczy i zaskórników, a jednocześnie głęboko oczyszcza pory. Po użyciu tego żelu Twoja skóra stanie się idealnie matowa i odświeżona.
  • Nawilżający żel oczyszczający do skóry suchej – delikatne usunięcie zanieczyszczeń i makijażu bez zbędnych podrażnień zapewniają żele oczyszczające do skóry suchej. Dodatkowo dzięki zawartości kwasu hialuronowego lub aloesu zadbają o optymalne nawilżenie, łagodząc nieprzyjemne napięcie skóry.
  • Kojący żel myjący do skóry wrażliwej – o skuteczne, a jednocześnie delikatne oczyszczenie skóry podatnej na zaczerwienienia zadbają kojące żele myjące bez perfum i innych potencjalnie drażniących składników.

Jak prawidłowo używać żelu do oczyszczania skóry

Sposób użycia oczyszczającego żelu do skóry jest bardzo prosty. Nałóż palcami niewielką ilość żelu na nawilżoną twarz i delikatnie masuj skórę okrężnymi ruchami. Na koniec dokładnie spłucz twarz letnią wodą. W celu odświeżenia skóry możesz następnie użyć toniku do skóry, a cały proces pielęgnacji zakończyć ulubionym kremem pielęgnacyjnym. Żel do mycia twarzy można również stosować w połączeniu z szczoteczką do oczyszczania twarzy, aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty.

Proces oczyszczania skóry za pomocą żelu to mycia twarzy przeprowadzaj dwa razy dziennie. Oczyszczanie skóry wieczorem pomaga usunąć resztki makijażu, sebum i inne zanieczyszczenia. Natomiast poranna pielęgnacja zmywa ze skóry resztki kremu na noc razem z odpadami, które pojawiły się na niej w wyniku procesu detoksykacji.

Niezależnie od tego, czy szukasz żelu oczyszczającego do skóry tłustej, przeciw trądzikowi lub zaczerwienieniu, w naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz nowego pomocnika do głębokiego oczyszczania skóry!