Chusteczki do demakijażu

Bestsellery

W żadnej torebce czy łazience nie może zabraknąć chusteczek do demakijażu. Mogą zdziałać cuda! Po przetarciu twarzy chusteczką będziesz cieszyć się doskonale czystą skórą, przygotowaną na dalsze zabiegi pielęgnacyjne.

Chusteczki do demakijażu i oczyszczania cery

Chusteczki nawilżane zapewniają doskonały demakijaż twarzy, a także oczyszczenie i odświeżenie cery. Możesz używać ich przez cały rok lub tylko okazyjnie, kiedy skończy Ci się mleczko oczyszczające lub woda micelarna. Wybieraj z szerokiej oferty chusteczek oczyszczających dla cery normalnej, suchej lub wrażliwej!

Wygodny demakijaż w podróży

Planujesz podróż i chcesz zaoszczędzić jak najwięcej miejsca w walizce? Zostaw swoje kosmetyki do demakijażu w domu, a w ich miejsce zabierz jedynie chusteczki do mycia twarzy - wrócisz do domu z lżejszą walizką.

Jak stosować chusteczki do demakijażu?

Wyjmij chusteczkę z opakowania i delikatnie zmyj nią wszelkie zanieczyszczenia i makijaż. Przemywając twarz, przesuwaj się od środka twarzy na boki i na zewnątrz. W ten sposób zapewnisz skórze prawidłowy drenaż limfy i terapię przeciwzmarszczkową zarazem. Po oczyszczeniu skóry nie zapomnij dokładnie zamknąć opakowania, aby zapobiec wysychaniu chusteczek.