Przejdź do głównej zawartości

Tutorial: Jak zrobić seksowne fale na Walentynki? Jedynie prostownicą parową!

6.02.2024

Iva Davies

Przeczytasz w 2 minuty

Chcesz zrobić sobie seksowne fale na Walentynki, ale Twoje mocne włosy protestują? To znak, że nadszedł czas na prostownicę parową! Potrafi stworzyć wspaniałe loki nawet na włosach, które są tak mocne, że niechętnie poddają się stylizacji czasu lub przeciwnie, są niezwykle cienkie i fale nie chcą się ich trzymać.

Prostownica parowa L'Oréal Professionnel Steampod 4.0 nawilży Twoje włosy, a prostowanie czy kręcenie nie zniszczy ich. Nagrzewa nie tylko płytki prostujące, ale również płytki z zewnętrznej strony prostownicy, dzięki czemu naprawdę porządnie nagrzewa włosy zwiększając wytrzymałość fryzury. Jak je zrobić?

Seksowne fale krok po kroku:

  1. Wlej wodę do prostownicy parowej L'Oréal Professionnel Steampod 4.0, włącz urządzenie.
  2. Spryskaj suche włosy sprayem nawilżającym Kérastase Nutritive Soin. Nie tylko nawilży Twoje włosy, ale zapewni im również ochronę termiczną nawet do 230 °C.
  3. Podziel włosy na sekcje i zacznij falować włosy za pomocą prostownicy parowej L'Oréal Professionnel Steampod 4.0. Przy twarzy zawsze nawijaj kosmyki w kierunku zewnętrznym, kolejne nawijaj raz na zewnątrz, raz do wewnątrz.
  4. Kiedy wszystkie włosy będą już pofalowane, spryskaj je lakierem do włosów Shu Uemura Styling kumo hold i przeczesz je palcami.
  5. W celu uzyskania większej wytrzymałości fryzury i wyraźniejszego kształtu, nałóż na dłonie odrobinę kremu do stylizacji Shu Uemura Styling umou hold, rozetrzyj i wmasuj we włosy.
  6. Jeżeli chcesz zapobiec niepotrzebnemu puszeniu się włosów, nałóż od połowy ich długości oraz na końcówki nawilżający olejek regenerujący Kérastase Elixir Ultime L'Huile Rose.

Do zrobienia walentynkowych fal przyda Ci się:

Fale na włosach zrobione prostownicą wyglądają świeżo i nowocześnie. Obejrzyj nasze wideo, z którego dowiesz się, jak je wykonać. Nie tylko w Walentynki!