Przejdź do głównej zawartości

Twoja romantyczna przygoda z Chloé Nomade

5 czerwca 2022Kasia
Od ponad 60 lat Chloé zaskakuje niezwykłymi kompozycjami, które emanują kobiecością i niewymuszoną elegancją.

Gaby Aghion założyła markę Chloe w 1952 roku, aby wyrazić własną wizję tego, czego poszukiwała w świecie mody, bazując na kreatywności, wolności i innowacyjności. Gaby zdawała sobie sprawę, że aby nadążyć za napiętym grafikiem swoich klientów, potrzebuje funkcjonalnej i nowoczesnej mody. Z pomocą utalentowanych projektantów zaczęła tworzyć niezapomniane stylizacje ready-to-wear. Pierwsze perfumy, wyrażające pełnię kobiecości i ponadczasowej elegancji, zostały wypromowane przez Chloé w 1975 roku. 

Najnowsza woda perfumowana Chloe Nomade Naturelle to połączenie elegancji i przygody, które zabierze Cię do nieznanych dotąd krain. Daj się ponieść zmysłowemu jaśminowi, uzupełnionemu subtelnym aromatem daktyli i ciepłym, niemal uzależniającym zapachem wanilii. Perfumy Chloé Nomade zabiorą Cię w niesamowitą podróż do życia, którego pragniesz, stając się ucieleśnieniem Twoich najśmielszych marzeń.

Produkty:

Te wegańskie perfumy, oparte w 100% na substancjach zapachowych pochodzenia naturalnego, pomogą Ci odkryć magię natury. Woda perfumowana Nomade Naturelle została wyprodukowana na bazie naturalnego alkoholu i wody, bez sztucznych barwników. Oczywiście nie zabrakło tu kultowego flakonu w nowych barwach, zdobionego złotym grawerem. Szyjkę flakonu uzupełnia warkocz, symbolizujący nowe przyjaźnie zawarte na drodze ku nieznanym lądom.

Nowy projekt Chloé Nomade łączy luksus z odpowiedzialnością społeczną i ekologiczną. Szklany flakon został wyprodukowany w 15% z tworzyw pochodzących z recyklingu, a opakowanie zewnętrzne aż w 40% z recyklingu. Te perfumy to celebracja życia, pobudzająca zmysły i sprawiająca, że nabiera się ochoty na przygody i przekraczanie granic swojej strefy komfortu.

Uwaga: Teraz przy zakupie nowej wody perfumowanej Chloé Nomade Naturelle otrzymasz kosmetyczkę w prezencie!

Czytaj więcej