Teint Idole Ultra Wear Lancôme: ikona wśród podkładów

18 kwietnia 2019notino.pl
Na rynku co roku pojawiają się podkłady, które znikają po kilku sezonach, ale Teint Idole Ultra Wear od Lancôme dba o piękną skórę kobiet na całym świecie nieprzerwanie od 1997 roku! Zdążyłaś go już poznać i wiesz, jakie zalety ma ten kultowy podkład?

Delikatny podkład z efektem, który trwa i trwa...

Teint Idole Ultra Wear w pełni zasłużył sobie na miano kultowego. Doskonale łączy właściwości nawilżające i matujące. Jest delikatnie perfumowany, a wśród jego zalet można wymienić również cudownie wyważoną, przyjemną i idealnie płynną konsystencję, dzięki której niezwykle łatwo się aplikuje (najlepiej szybkim, płynnym ruchem przy pomocy płaskiego pędzla). Jego 24-godzinna wytrzymałość jest już legendarna! Potwierdza to test konsumencki Lancôme: według 87% testujących go kobiet podkład Teint Idole Ultra Wear nawet po 24 godzinach zapewnia skórze perfekcyjne wykończenie, a aż 98% z nich oceniło, że jednolity koloryt utrzymuje się przez cały dzień (co zawdzięcza zawartości tzw. pigmentów NAI, które według badań Lancôme, potrafią wyrównywać pH skóry, utrzymując makijaż w idealnym stanie ).

Wybór odpowiedniego odcienia nigdy nie był łatwiejszy…

Kultowy jest również wybór spośród 44 odcieni, ponieważ Teint Idole Ultra Wear to jeden z tych podkładów, które współgrają z tzw. tonem skóry. Dzięki temu masz gwarancję, że w ofercie dostępnych odcieni znajdziesz ten odpowiedni dla Twojej cery, bez względu na to, czy masz chłodny, neutralny czy ciepły koloryt (jeśli nie jesteś pewna, jaki ton charakteryzuje Twoją skórę, sprawdź nasz najnowszy artykuł Jak wybrać właściwy odcień podkładu?).

Wypróbuj ikonę Lancôme bezpłatnie!

Chciałabyś wypróbować podkład, który ubóstwiają kobiety na całym świecie, ale boisz się, że nie uda Ci się dobrać odpowiedniego odcienia? Notino we współpracy z Lancôme uruchamia Shadefinder – stronę, na której możesz wybrać dwa odcienie Teint Idole Ultra Wear, a my bezpłatnie wyślemy Ci ich próbki o pojemności 5 ml. Wybór odpowiedniego odcienia podkładu nigdy nie był tak prosty!

Lżejsza nowość Teint Idole Ultra Wear Nude

Laboratoria Lancôme bez przerwy prowadzą badania, w tym roku wprowadzając na rynek lżejszy wariant podkładu – Teint Idole Ultra Wear Nude. 27 naturalnych odcieni o niezwykle lekkiej konsystencji i mniej intensywnym kryciu, wciąż gwarantuje tę samą 24-godzinną wytrzymałość i matujący finisz (często bez potrzeby nanoszenia pudru w ciągu dnia).

KONKURS: Nagrodą są 3 podkłady Teint Idole Ultra Wear od Lancôme!

Trzy osoby mają możliwość zdobycia tego fantastycznego podkładu w naszym konkursie! Wystarczy odpowiedzieć na następujące pytania:

  1. W którym roku wprowadzono na rynek podkład Teint Idole Ultra Wear?
  2. Jak sądzisz, dlaczego ten podkład jest tak popularny? Które z wymienionych powyżej zalet podkładu uważasz za najważniejsze?

Konkurs trwa do 28 kwietnia 2019 roku. Nazwiska zwycięzców zostaną opublikowane tutaj, a my skontaktujemy się drogą e-mailową.

WYNIKI KONKURSU:

Serdecznie gratulujemy Martynie, Berenice i Oksanie. Napiszemy do Was wiadomość prywatną :)

Czytaj więcej