Atelier Cologne

Atelier Cologne

Francuska marka Atelier Cologne oferuje luksusowe wody kolońskie bazujące na skoncentrowanych olejkach esencjonalnych najwyższej jakości. Ich propozycje zapachów unisex oczarują Cię zarówno wspaniałym aromatem, jak i stylowymi flakonami z najlepszego francuskiego szkła z ręcznie wykonanymi, skórzanymi elementami.

Za marką Atelier Cologne stoi francusko-włoska para Christophe Cervasel i Sylvie Ganter. Christophe i Sylvie zakochali się w sobie podczas pobytu w Nowym Jorku, szybko odkrywając, że łączy ich nie tylko miłość, ale i zamiłowanie do legendarnej Eau de Cologne. Razem wykreowali marzenie o stworzeniu wody kolońskiej, która byłaby świeża, elegancka oraz tak doskonała w noszeniu jak czyste perfumy. W ten sposób w roku 2009 rozpoczęła się historia Atelier Cologne, pierwszego domu perfumeryjnego zajmującego się wyłącznie wodami kolońskimi.

Wśród najpopularniejszych zapachów marki znajdziesz promienną wodę o nutach pomarańczy Atelier Cologne Orange Sanguine, Atelier Cologne Clémentine California, która pachnie kalifornijskimi mandarynkami czy orientalną wodę o kwiatowych akcentach Atelier Cologne Ambre Nue. Miłośnikom wanilii spodoba się Atelier Cologne Vanille Insensée, natomiast cytrusową Atelier Cologne Cedrat Enivrant docenisz w gorące, letnie dni.

cały tekst ukryć tekst