Przejdź do głównej zawartości

Yves Rocher

Yves Rocher

Rozpieszczaj swoje ciało kosmetykami roślinnymi Yves Rocher, przyjaznymi dla Twojej skóry i środowiska. W ich formułach główną rolę odgrywają składniki pochodzenia roślinnego, które wykazują niezwykle dobroczynny wpływ na skórę, a plastikowe i szklane opakowania w 100% nadają się do recyklingu.  

Historia marki bierze swój początek w małej wiosce La Gacilly w Bretanii we Francji, gdzie w 1930 roku urodził się jej założyciel Yves Rocher. Jego ciekawość, miłość do natury i fascynacja leczniczymi właściwościami roślin doprowadziły do powstania pierwszego kremu z korzeni ziarnopłonu wiosennego (zwanego inaczej jaskrem wiosennym). Na początku spotkało się to z lekceważącym podejściem farmaceutów i specjalistów w zakresie dermatologii, którzy opowiadali się wówczas za chemicznymi formułami produktów. Yves Rocher nie poddał się jednak i dzięki swojej pracowitości oraz wytrwałości zyskał szacunek i uznanie nie tylko w regionie, ale wkrótce również w całej Francji.  

Przekonaj się na własnej skórze, jakie właściwości oferują słynne francuskie kosmetyki. Wypróbuj odmładzający krem Yves Rocher Elixir Jeunesse, nawilżającą kurację do twarzy Yves Rocher Hydra Végétal lub dowolny szampon Yves Rocher. Na uwagę zasługują również perfumy – popularnością cieszą się między innymi damska woda perfumowana Yves Rocher So Elixir Purple lub Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel.

cały tekst ukryć tekst