Przejdź do głównej zawartości
Yuzu Zázvor marynowany korzeń imbiru
Yuzu Zázvor marynowany korzeń imbiru
Alergenybez alergenów
Alergeny – zawiera śladowe ilościnie zawiera śladowych ilości alergenów
Specyfikacja i ograniczeniabez laktozy, bez glutenu

Imbir był od tysięcy lat stosowany w tradycyjnej medycynie wschodniej. To cenne źródło witamin i minerałów. Ze względu na liczne właściwości prozdrowotne imbir śmiało można zaliczyć do superfoods: wykazuje działanie przeciwutleniające, wspierając naturalne mechanizmy obronne organizmu. Ułatwia trawienie i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg oddechowych.

Ma szerokie zastosowanie w kuchni, w szczególności azjatyckiej oraz bliskowschodniej. Idealnie podkreśla smak dań na słodko i na słono. Jest też idealnym dodatkiem do marynat, sałatek czy deserów. Ponadto świetnie sprawdza się w napojach, takich jak lemoniady lub drinki alkoholowe, zwłaszcza w połączeniu z miodem i cytryną. 

Kandyzowany Imbir przetwarzany jest podobnie do youzu, czyli oprócz imbiru zawiera cukier i miód. Zatem przygotowanie napojów i potraw z imbirem nigdy nie było łatwiejsze!

Sposób użycia:
W celu przygotowania herbaty lub lemoniady należy odmierzyć 35 g imbiru (ok. 1 łyżka stołowa) i zalać wodą. Opakowanie zawiera co najmniej 15 porcji napoju.

Sposób przygotowania/stosowania (dawkowanie):

  • Po otwarciu należy zużyć w ciągu 14 dni. 

YuzuZázvor marynowany korzeń imbiru

550 g

  • Yuzu Zázvor marynowany korzeń imbiru
  • Yuzu Zázvor marynowany korzeń imbiru
Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: YZU00843