Łamliwe włosy

Masz wybrane
  • Łamliwe włosy i rozdwojone końcówki
Filtr
Przedział cenowy

-

Dla kogo?
Promocje i prezenty
Ocena
  •   89
  •   4
  •   1
  •   3
Bestsellery

Rozdwojone końcówki i połamane włosy na całej długości? Zacznij o nie lepiej dbać! Łamliwość włosów i rozdwajanie końcówek są wynikiem niewłaściwego stylu życia, obciążania włosów częstym farbowaniem i suszeniem, ale także używania nieodpowiednich produktów do włosów.

Co na łamliwe włosy?

Wybieraj kosmetyki do połamanych włosów, zawierające takie substancje, jak białka pszeniczne, glicerol, pantenol czy aloes. Łamliwym włosom sprzyjają również ceramidy, keratyna i olejki odżywczearganowyrycynowy czy olejek migdałowy.

Odpowiednie kosmetyki: Szampon i odżywka na lamliwe wlosy

Przede wszystkim wybierz szampon pielęgnujący do włosów łamliwych. Wmasowując go dokładnie w skórę, unikaj mycia końcówek. Następnie zapewnij włosom odpowiednie odżywienie. Stosuj olejek do włosów, odżywkę i co najmniej raz w tygodniu nakładaj maseczkę do łamliwych włosów lub maskę intensywnie nawilżającą i odżywiającą. Należy unikać preparatów z silikonem.

Na Notino oferujemy szeroką gamę preparatów na łamliwe włosy i rozdwojone końcówki: maski regenerujące z keratyną, odżywki nawilżające, szampony regenerujące i wzmacniające połamane włosy oraz kremy i sera regenerujące bez spłukiwania. Wypróbuj profesjonalne produkty na rozdwojone końcówki L'Oréal Professionnel, RevitaLash, Kevin Murphy, Wella Professionals, Matrix i inne.