Łamliwe włosy

Rozdwojone końcówki i połamane włosy? Zacznij o nie lepiej dbać! Łamliwość włosów i rozdwajanie końcówek są wynikiem niewłaściwego stylu życia, obciążania włosów częstym farbowaniem i suszeniem, ale także używania nieodpowiednich produktów do włosów. Należy unikać preparatów z silikonem. Wybieraj kosmetyki do połamanych włosów, zawierające takie substancje, jak białka pszeniczne, glicerol, pantenol czy aloes. Łamliwym włosom sprzyjają również ceramidy, keratyna i olejki odżywczearganowyrycynowy czy olejek migdałowy.

 

Przede wszystkim wybierz szampon pielęgnujący do włosów łamliwych. Wmasowując go dokładnie w skórę, unikaj mycia końcówek. Następnie zapewnij włosom odpowiednie odżywienie. Stosuj olejek do włosów, odżywkę i co najmniej raz w tygodniu nakładaj maseczkę do łamliwych włosów lub maskę intensywnie nawilżającą i odżywiającą.

Na Notino oferujemy szeroką gamę preparatów na łamliwe włosy i rozdwojone końcówki: maski regenerujące z keratyną, odżywki nawilżające, szampony regenerujące i wzmacniające połamane włosy oraz kremy i sera regenerujące bez spłukiwania. Wypróbuj profesjonalne produkty na rozdwojone końcówki L'Oréal Professionnel, RevitaLash, Kevin Murphy, Wella ProfessionalsMatrix i inne.

cały tekst ukryć tekst

Masz wybrane

  • Kosmetyki i akcesoria
  • Włosy
  • Łamliwe włosy i rozdwojone końcówki

Otwórz filtr Zamknij filtr

Przedział cenowy

-

Promocje i prezenty

Dla kogo?

Bestsellery

12 3 9

12 3 4 5 9 Zobacz więcej