Wilkinson Sword Beauty Eyebrow Shaper brzytwa do brwi

9×
Wilkinson Sword Beauty Eyebrow Shaper brzytwa do brwi
Wilkinson Sword Beauty Eyebrow Shaper brzytwa do brwi
3 szt.
14,90

4,97 / 1 szt., w tym VAT
Kod: SWO02089 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 19.05.2021
Nasze sklepy
już jutro środa 19.05.2021

Opis Wilkinson Sword Beauty Eyebrow Shaper

Doskonała skóra wokół brwi, bez niechcianych dodatkowych włosków! Brzytwa do brwi Wilkinson Sword Beauty Eyebrow Shaper, to wielofunkcyjne narzędzie kosmetyczne, które doskonale modeluje brwi, delikatnie usuwa meszek i drobne włoski pozostawiając skórę doskonale gładką.

Właściwości:

  • precyzyjna nasadka umożliwiająca precyzyjne modelowanie brwi
  • pomaga usunąć niechciane włoski na twarzy
  • likwiduje delikatny meszek
  • ostrze zawiera osłonki chroniące skórę
  • mały przenośny rozmiar
  • delikatnie wygładza skórę

Sposób użycia:
Jeśli potrzebujesz, użyj wcześniej kremu do golenia. Brzytwę delikatnie przyłóż do skóry, ogól włoski zgodnie z kierunkiem, w jakim rosną. Jeśli golisz brwi, użyj nakładki ochronnej. Po zakończeniu każdego golenia nałóż nakładkę na ostrze.

Przechowywanie i ostrzeżenia:
Przykryj ostrze nasadką ochronną, zawsze gdy nie jest używane. Wyrzuć maszynkę, jeśli została upuszczona. Trzymaj z dala od dzieci.

O marce Wilkinson Sword

Początek marki Wilkinson Sword datuje się na ok. 1898 rok, kiedy broń sieczną zastąpiono brzytwą, poprzedniczką dzisiejszej maszynki do golenia. Wtedy rozpoczęła się długa droga rozwoju maszynek do golenia i nowych technologii, które ułatwiały higienę osobistą mężczyznom, a później również kobietom.
W 1971 roku firma dostarczyła na rynek pierwsze urządzenie, którego ostrze było mocno przymocowane do plastikowej obudowy, w związku z czym było znacznie bezpieczniejsze. W 1994 roku wprowadziła pierwszą damską maszynkę do golenia, która chroniła kobiety przed zranieniem.
Z biegiem czasu firma wciąż wprowadzała kolejne nowości, takie jak np. 4-ostrzowe wkłady do męskiej lub damskiej maszynki do golenia, tytanowe ostrza, jednorazowe wkłady do golenia dla mężczyzn i kobiet oraz maszynki do golenia w różnych kombinacjach. W 2010 roku Wilkinson Sword wprowadziła na rynek rewolucyjny sposób pielęgnacji w postaci paska nawilżającego skórę już podczas golenia.
Obecnie firma jest liderem na światowym rynku, a kobiety i mężczyźni nie potrafią sobie wyobrazić golenia bez wymiennych ostrzy Wilkinsona. Korzystaj z maszynek do golenia o dużej skuteczności i delikatnym działaniu na skórę!  

Recenzje Wilkinson Sword Beauty Eyebrow Shaper9