Przejdź do głównej zawartości

Wyświetlanie cen produktów

Cena sugerowana przez dostawcę produktu.

To cena sugerowana przez dostawcę jako cena końcowa produktu. Dostawcą może być np. producent lub dystrybutor towaru. Dokładamy starań, by aktualizować ceny możliwie jak najczęściej. Robimy to co najmniej raz w roku, aby informacje o sugerowanych cenach detalicznych były zawsze aktualne.

Cena sugerowana przez dostawcę i przeliczona z waluty obcej. 

To cena sugerowana przez dostawcę jako cena końcowa produktu. Dostawcą może być np. producent lub dystrybutor towaru. Dokładamy starań, by aktualizować ceny możliwie jak najczęściej. Robimy to co najmniej raz w roku, aby informacje o sugerowanych cenach detalicznych były zawsze aktualne. Cena przeliczana jest z waluty państwa członkowskiego UE lub z innej waluty państwa trzeciego po kursie wymiany obowiązującym w dniu aktualizacji.

Najwyższa cena, w jakiej oferowany był produkt w ciągu ostatnich dwóch lat.

To maksymalna cena, którą produkt osiągnął na stronie Notino na przestrzeni ostatnich dwóch lat, stanowiący praktyczny punkt odniesienia dla naszych klientów, by chronić konsumentów przed wprowadzającymi w błąd lub sztucznie kreowanymi promocjami. 

W przypadkach, gdy wyświetlana jest cena sugerowana przez dostawcę, bądź cena sugerowana przez dostawcę przeliczana z waluty obcej albo cena maksymalna, w jakiej oferowany był dany produkt w ciągu ostatnich dwóch lat, pokazujemy również procentową różnicę w odniesieniu do aktualnej ceny, oznaczoną jako korzyść finansowa dla klienta przy zakupie produktu.

Najniższa cena, w jakiej oferowany był produkt w ciągu ostatniego miesiąca. 

To najniższa możliwa cena, w jakiej można było kupić ten produkt w Notino w ciągu ostatnich 30 dni. Produkt, dla którego wyświetlamy tę cenę, mógł być w tym czasie objęty kampanią reklamową, w której zastosowano cenę promocyjną.