Przejdź do głównej zawartości

„Zapach NOIR EXTREME PARFUM wyraża dramatyczny dualizm wyrafinowanego mężczyzny“.

Tom Ford przedstawia swój najnowszy, ikoniczny zapach NOIR EXTREME PARFUM, który jest odważną i bardziej intensywną wersją oryginalnego NOIR EXTREME. Charakter nadaje mu pikantny kardamon w wysokiej koncentracji ze szczyptą imbiru Shimoga, a intensywnej zmysłowości dodają fasola tonka i drzewo gwajakowe.

 

 

Mocny akord Orpur® indyjskiego kardamonu we wstępie do NOIR EXTREME PARFUM dodaje pikantności i witalności, podczas gdy rozgrzewający akord Orpur® indyjskiego imbiru Shimoga otwiera zapach nutami pełnymi słońca i świeżości.

 

 

Cytrusowe składniki Orpur® oryginalnego Noir EXTREME EDP – czyli północnoafrykańskie neroli i włoska mandarynka – zostały tu zachowane i harmonijnie się przenikają z korzennymi nutami szafranu i gałki muszkatołowej. Akord Orpur® bułgarskiej róży i różany absolut w kwiatowym sercu zapachu kontrastują z kuszącym akordem indyjskich kulfi, zapewniając iskrzący się, chłodzący i przy tym zniewalający efekt.

 

Rozgrzewające nuty drzew i ambry podkreśla akord Orpur® cedru teksańskiego i drzewa gwajakowego z Paragwaju. Intensywna wenezuelska fasola tonka łączy się z kuszącą wanilią Gousse Bourbon Delight, nutą skóry i zamszowym akordem, które dodają perfumom luksusowej zmysłowości.

 

Zapach kryje się we flakonie w złotej, metalicznej szacie, z eleganckim czarnym logo na doskonale zaprojektowanym wieczku. Te luksusowe perfumy są dostępne w opakowaniu 50 ml i 100 ml.