Swiss ArabianNouf woda perfumowana dla kobiet

6×
Swiss Arabian Nouf woda perfumowana dla kobiet
Swiss Arabian Nouf woda perfumowana dla kobiet
Darmowa dostawa
50 ml
227,00

W magazynie | 454,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SAB0003
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
środa 8.12.2021

Nie skrywaj namiętnej strony osobowości. Damska woda perfumowana Swiss Arabian Nouf emanuje bogactwem emocji, pożądania i prowokacji, otwierając na nie zarówno Ciebie, jak i otaczające Cię osoby.

  • zapach drzewny
  • zapach cytrusowy
  • dla nowoczesnej kobiety
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
grejpfrut, cytryna, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
pieprz, bursztyn
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
palisander, cedr, bursztyn
Grupy zapachów
orientalne, drzewne

Marka Swiss Arabian powstała w roku 1974 i do dziś pod tą nazwą znajdziemy jedne z najpopularniejszych arabskich perfum. Produkcja orientalnych zapachów odbywa się współcześnie przy współpracy ze znaną szwajcarską firmą Givaudan Roure, która jest jednym z najbardziej cenionych dostawców luksusowych składników i materiałów, niezbędnych do produkcji perfum. Prowadzi również słynną na całym świecie wybitną szkołę perfumiarską.
Piękne aromaty przywołujące na myśl egzotyczne kraje umieszcza się w wyrafinowanych flakonikach, które są ozdobą każdej toaletki. Zmysłowe zapachy podkreślają piękno i urok kobiet oraz męskość, dumę i surową urodę mężczyzn. Wypróbuj luksusową woń egzotyki!