Przejdź do głównej zawartości

SVR

O marce SVR

Francuskie laboratorium dermatologiczne SVR od dziesięcioleci pozostaje wierne swojej misji: tworzyć produkty o najwyższej jakości, które skutecznie pielęgnują nawet najbardziej wrażliwą skórę.

 

Historia marki SVR zaczyna się w 1962 roku, kiedy farmaceuci Simone i Robert Véret założyli laboratorium dermatologiczne. Z biegiem lat ich syn, a następnie wnuk przejęli markę, przeobrażając rodzinny biznes w prawdziwego lidera dermokosmetologii.

Wszystkie produkty do pielęgnacji skóry są testowane dermatologicznie na wrażliwej skórze pod nadzorem ekspertów z branży. Firma kosmetyczna SVR dzięki wprowadzeniu wielu wyjątkowych produktów zyskała sobie zaufanie dermatologów i zadowolonych klientów w ponad 45 krajach świata. Chociaż marka SVR nieustannie się rozwija, wciąż pozostaje bezkompromisowo wierna swoim wartościom – etycznemu podejściu, skuteczności i najwyższej jakości oferowanych produktów.  

W portfolio SVR znajdziesz kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała – od popularnego serum SVR Densitium przez żele myjące i do demakijażu po nawilżający SVR Crème. Wypróbuj francuską jakość na własnej skórze!

cały tekst ukryć tekst