Przejdź do głównej zawartości

STMNT

O marce STMNT

Produkty opracowane przez pionierów nowoczesnego barberingu, które redefiniują zasady męskiej pielęgnacji. Poznaj amerykańską markę STMNT Grooming Goods, oferującą produkty do profesjonalnej pielęgnacji brody i włosów, łączące najwyższą jakość i tradycję z niekonwencjonalnym stylem.

 

Historia kosmetyków STMNT rozpoczęła się w 2020 roku, kiedy to powstała marka, założona przez kreatywnych fryzjerów i innowatorów Juliusa Arriolę, Sofie Pok i Miguela Gutierreza. Połączyli siły, wykorzystując doświadczenie z salonów fryzjerskich i barber shopów z całego świata, aby stworzyć zupełnie nowe produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów. W stworzenie marki zainwestowali całą swoją kreatywność, wiedzę, wszystkie inspiracje i pasję do barberingu, dostosowując produkty tak, by te wyrażały jasną deklarację, z ang. STATEMENT. Od tego słowa powstała nazwa marki STMNT.

STMNT to nowoczesna, dynamiczna marka, która postawiła sobie jasne cele i wyznaczyła ściśle określony kierunek działania. Jej twórcy wierzą, że warto przesuwać swoje granice, by poszukiwać kreatywnych i nowatorskich rozwiązań w codziennej działalności. Dlatego też ich produkty charakteryzują wyjątkowe formuły i doskonałe efekty działania. Wypróbuj olejek do brody STMNT, szampon STMNT oraz inne kosmetyki pielęgnacyjne, które idealnie przygotują Twoje włosy i zarost do stylizacji i modelowania. O to zadbają zaś takie produkty, jak pasta matująca STMNT, sucha glinka STMNT czy włóknista pomada STMNT.

cały tekst ukryć tekst