Przejdź do głównej zawartości
SemilacPrimer Acid Free
baza do paznokci hybrydowych z witaminą E
3,0(1)
Semilac Primer Acid Free baza do paznokci hybrydowych z witaminą E
Semilac Primer Acid Free baza do paznokci hybrydowych z witaminą E

Opis Semilac Primer Acid Free

Opakowanie tego produktu nie jest przez producenta zabezpieczone folią.

Odcieńtransparentny
Rodzaj lakierupodkładowy
Efektnawilżający

Ochrona i pielęgnacja w jednej buteleczce z witaminą E

Semilac Primer Acid Free baza do paznokci hybrydowych z witaminą E to doskonały wybór dla osób, które szukają produktu łączącego właściwości ochronne z pielęgnacyjnymi. Dzięki swojej delikatnej formule bezkwasowej jest idealna dla osób z wrażliwą płytką paznokcia, zapewniając jednocześnie trwałość manicure hybrydowego. Produkt wzbogacony o witaminę E zadba o zdrowy wygląd paznokci, skutecznie przygotowując je do dalszych kroków stylizacji.

Baza polecana jest zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośniczek manicure hybrydowego. Ułatwia aplikację lakieru, gwarantując jego lepszą przyczepność. Lekka, bezkwasowa formuła delikatnie otula paznokieć, jednocześnie wzmacniając jego kondycję.

Właściwości:

  • poprawia przyczepność manicure hybrydowego
  • zapewnia ochronę wrażliwej płytki paznokcia
  • zawiera pielęgnacyjną witaminę E
  • bezkwasowa, delikatna formuła
  • ułatwia aplikację lakieru hybrydowego
  • idealna dla osób z wrażliwą płytką paznokcia

Skład:

  • witamina E – wspiera regenerację i zdrowy wygląd paznokci
  • polimery – zwiększające przyczepność lakieru

Jak aplikować:
Nałóż cienką warstwę bazy Semilac Primer Acid Free na suchą i czystą płytkę paznokcia, omijając skórki. Utwardzaj produkt w lampie UV lub LED zgodnie z zaleceniami producenta. Następnie aplikuj wybrany kolorowy lakier hybrydowy.

Wskazówka Notino:
Aby przedłużyć trwałość swojego manicure, pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia zarówno bazą, lakierem kolorowym, jak i topem. Dla kompleksowej pielęgnacji warto sięgnąć po produkty do skórek i odżywki z tej samej serii Semilac.

Ten tekst został wygenerowany przez system AI.

SemilacPrimer Acid Free
baza do paznokci hybrydowych z witaminą E

3,0(1)
7 ml

Obecnie brak w magazynie | Kod: SEP01428

Tylko do użytku profesjonalnego