Semilac Paris

Bestsellery

Marka Semilac Paris znana jest wszystkim zwolenniczkom hybrydowych lakierów. To według wielu z Was numer 1 w Polsce! Poza najchętniej wybieranymi lakierami, producent proponuje również duży wybór akcesoriów niezbędnych do profesjonalnej stylizacji paznokci.

Lakiery Semilac - kolory, które Cię zachwycą!

Semilac to przede wszystkim topowe lakiery hybrydowe. Produkty tej firmy są jednymi z najchętniej wybieranych w Polsce. Jest to zasługa jakości, ale też dobrego wyczucia trendów. Marka opracowuje na każdy sezon nowe barwy. Specjalny zespół śledzi wydarzenia branżowe, pokazy mody i nowości w designie, by zebrać inspiracje do stworzenia kolejnych lakierów. Fantastyczne kolory lakierów Semilac sprostają upodobaniom każdej kobiety. 

Lakiery hybrydowe Semilac 5w1

Lakier 5w1 od Semilac to prawdziwa rewolucja na rynku lakierów hybrydowych. Produkt łączy w sobie wszystko, czego można oczekiwać od techniki hybrydowej i jest w stanie zastąpić wiele produktów - lakier Semilac 5w1 to baza, kolor i top w jednym, ale także daje możliwość nadbudowy i przedłużania płytki. To produkt wielozadaniowy, który ułatwia perfekcyjne wykonanie stylizacji paznokci i znacząco skraca czas całego procesu. Jest dostępny w kilku pięknych kolorach!

Lakiery budujące Semilac Hardi

Ogromną popularnością wśród lakierów Semilac cieszy się także produkt Semilac Hardi, a właściwie - UV Hybrid Hardi. Ten preparat ma gęstszą konsystencję niż kolorowe lakiery hybrydowe Semilac. Jest to lakier żelowy do przedłużania paznokci. Stosuje się go po użyciu bazy Semilac, aby przedłużyć i wzmocnić płytkę paznokcia. Polecany jest na słabą i zniszczoną płytkę, jak również idealnie sprawdza się jako ratunek dla złamanego paznokcia.

Akcesoria Semilac - lampy, preparaty i przybory do paznokci

Produkty Semilac to nie tylko lakiery, ale także akcesoria i przybory do manicure oraz pedicure. Tworząc swój zestaw do hybryd warto postawić na markowe lampy Semilac do utwardzania produktów nakładanych na płytkę paznokcia. Do użytku domowego świetnie sprawdzi się model Semilac Lamps&Starters. Lampa ma niewielkie rozmiary i jest łatwa w obsłudze, a przy tym doskonale spełnia swoje zadanie gwarantując trwałą stylizację. Poza lampą i lakierami należy zaopatrzyć się w preparaty takie jak odtłuszczacz do paznokci, primer Semilac, baza i top Semilac. Potrzebne będą też pilniczki i bloczki polerskie. Kiedy już nabierzemy wprawy, warto pokusić się o przyrządy dedykowane do zdobienia paznokci.