Przejdź do głównej zawartości

Schwarzkopf Professional BC Bonacure

Nowe BC Bonacure Clean Performance


Nadal się wahasz, czy warto zainwestować w kosmetyki z czystymi formułami, czy raczej w coś, co naprawdę działa? Teraz już nie musisz. Nowe produkty BC Bonacure Clean Performance marki Schwarzkopf Professional oferują to, co najlepsze –⁠ moc popularnej technologii Bonacure i nowy, czysty skład.


Produkty BC Bonacure Clean Performance opierają się na trzech filarach:


 

  • innowacyjna technologia
  • czysty skład
  • zrównoważone opakowania

 


cały tekst ukryć tekst

Czysty skład bez zbędnej chemii.


Cała linia produktów charakteryzuje się w 100% wegańską formułą, wolną od siarczanów*, silikonów, parabenów, olejów mineralnych, mikroplastiku i sztucznych barwników. Połączenie niezwykle skutecznych technologii zapewnia dodatkowo wysoki poziom biodegradacji.

*Z wyłączeniem laurylosiarczanu sodu i lauretosiarczan sodu.


Zrównoważone opakowania.

Czysty skład wewnątrz i zewnątrz. Nowe opakowania są przyjazne dla naszej planety, w pełni nadają się do recyklingu, a materiałem do ich produkcji jest w 97% plastik pochodzący z recyklingu.


cały tekst ukryć tekst

Repair Rescue.


Do włosów zniszczonych

Zniszczone włosy tracą elastyczność, zdrowy wygląd i blask. Dzięki BC Bonacure Repair Rescue można zregenerować nawet 3-letnie uszkodzenia włókien włosowych podczas jednego zabiegu i uzyskać do 100% mocniejsze włosy. Skuteczna formuła z argininą odżywia, restrukturyzuje i regeneruje włosy od wewnątrz.


cały tekst ukryć tekst

Moisture Kick.


Do włosów normalnych i suchych

Gdy włosom brakuje nawilżenia, blasku, sprężystości i elastyczności, stają się mniej podatne na zabiegi stylizacyjne i mogą być bardzo łamliwe. BC Bonacure Moisture Kick z glicerolem przywraca równowagę i zapewnia optymalny poziom nawilżenia nawet najbardziej suchym włosom do 48 godzin.


cały tekst ukryć tekst

Color Freeze.


Do włosów farbowanych

Jeśli chcesz, by efekty koloryzacji utrzymały się jak najdłużej, sięgnij po BC Bonacure Color Freeze. Opatentowana technologia pH 4,5 Balancer zamyka pigmenty koloru głęboko w trzonie włosa, a dzięki zrównoważonemu pH przywraca równowagę w strukturze włosa, chroniąc kolor i niemal całkowicie przeciwdziałając jego blaknięciu.


cały tekst ukryć tekst

Volume Boost.


Do włosów cienkich i delikatnych

Objętość i struktura, szczególnie w przypadku włosów cienkich i delikatnych, są absolutnym priorytetem. BC Bonacure Volume Boost z keratyną doskonale sprawdza się nawet w przypadku najdelikatniejszych i najsłabszych włosów. Lekka i pielęgnacyjna formuła dodaje objętości, sprężystości i wypełnia włókna włosowe nawet przez 48 godzin.


cały tekst ukryć tekst

Time Restore.


Do włosów dojrzałych i łamliwych

Z wiekiem włosy mogą stawać się coraz słabsze, bardziej kruche, łamliwe i suche. Dlatego też włosy dojrzałe wymagają szczególnej pielęgnacji. BC Bonacure Time Restore Q10+ chroni włosy przed widocznymi oznakami starzenia, sprawiając, że stają się gładkie i lśniące.


cały tekst ukryć tekst

Clean Balance.


Do każdego rodzaju włosów

Włosy są stale narażone na działanie czynników środowiskowych. Produkty BC Bonacure Clean Balance z tokoferolem opracowano tak, by usuwały nagromadzone na włóknach włosowych pozostałości produktów do stylizacji oraz chroniły przed działaniem wolnych rodników i zanieczyszczeń, zapewniając włosom poczucie świeżości nawet przez 24 godziny.


cały tekst ukryć tekst