Salvatore FerragamoAcqua Essenziale woda toaletowa dla mężczyzn

10×
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale woda toaletowa dla mężczyzn
Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale woda toaletowa dla mężczyzn
Zaoszczędź
349,00

Zaoszczędź 71%
100 ml
99,86

W magazynie | 99,86 / 100 ml, w tym VAT | Kod: SAF0308
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Pokaż światu, na co Cię stać! Z głową uniesioną do góry realizuj wszystkie swoje cele i pragnienia! Woda toaletowa dla mężczyzn Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale doda Ci pewności siebie i samozaparcia potrzebnego do realizacji swoich marzeń!

  • aromatyczny, świeży zapach
  • dla mężczyzny chcącego podkreślić swoją pewność siebie
  • idealny na dzień, przede wszystkim w ciepłe dni

Skład zapachu
Zapach Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale, to niezwykle świeży, męski zapach, który oczarowuje swym aromatem już od pierwszych chwil, gdy wyczuwamy w nim przyjemny orzeźwiający aromat cytryny i mięty. Serce zapachu nadal utrzymane jest w rześkim klimacie dzięki morskim nutom, aromatycznemu rozmarynowi i lawendzie. Baza zapachu jest nieco cieplejsza dzięki piżmu, paczuli i wetywerii, lambdanum utrzymuje zapach w kategorii świeżej i aromatycznej.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
cytryna, mięta
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
lawenda, geranium, nuty morskie, rozmaryn
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, wetiweria, labdanum, paczuli
Grupy zapachów
aromatyczne

Salvatore Ferragamo to jedna z najważniejszych marek modowych i perfumeryjnych dzisiejszych czasów. Nawet po wielu latach odzwierciedla wszystkie wartości, które wyróżniały od samego początku twórczość włoskiego projektanta, któremu marka zawdzięcza swoją nazwę.

Ferragamo zaczynał od projektowania obuwia. Za młodu wyemigrował do Ameryki, gdzie w samym Hollywood otworzył swój pierwszy sklep z butami. Popularność zaczął zdobywać w latach 20-tych ubiegłego wieku, a marka Salvatore Ferragamo szybko rozprzestrzeniła się po całym świecie. Na fali sukcesów powstały również perfumy Salvatore Ferragamo. Potem Ferragamo przeniósł swoje atelier z powrotem do rodzinnych Włoch, a florencki Palazzo Spini Feroni jest do dziś główną siedzibą marki.

Autentyczność, ekskluzywność, przemyślany styl, kreatywność i innowacja w połączeniu z jakością i uczciwą pracą to cechy charakterystyczne nie tylko całej twórczości modowej Ferragamo, ale i wszystkich perfum Salvatore Ferragamo. Daj się oczarować delikatnemu zapachowi Salvatore Ferragamo a na pewno nie będzie żałować.