Real Techniques Limited Editionzestaw kosmetyków I.

Real Techniques Limited Edition zestaw kosmetyków I.
Real Techniques Limited Edition zestaw kosmetyków I.
zestaw kosmetyków I.

Kod: RTC0044 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Zestaw zawiera: Sallowness Correcting Brush and Sponge + Dark Spot Correcting Brush and Sponge + Redness Correcting Brush and Sponge + Dark Area Correcting Brush and Sponge

Upominek dla Ciebie
Wpisz w swoim koszyku kod: swieta Zyskaj 10% zniżki na zestawy prezentowe kosmetyków i perfum.
  • Skład
  • O marce
  • Recenzje

Właściwości

Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Real Techniques

Marka pędzli kosmetycznych Real Techniques została wprowadzona na rynek w 2011 roku. Te wysokiej jakości pędzle stworzyły profesjonalne wizażystki Samantha i Nicole Chapman pracujące dla takich marek jak MAC, Estée Lauder lub Chanel. Świat kosmetyków fascynował je już w dzieciństwie.
Pędzle Real Techniques zaprojektowane przez wizażystki Samanthę i Nicole Chapman łączą materiały high-tech z innowacyjnymi kształtami pomagając w ten sposób w uzyskaniu doskonałego makijażu. Pędzle są wyprodukowane z syntetycznego włosia, które jest niewiarygodnie miękkie i ręcznie przystrzyżone.
W kolekcji pędzli można znaleźć pędzle do makijażu, pudru, różu, cieni do powiek, ale także pędzle przeznaczone bezpośrednio do wykonania dymnego makijażu (“smoky eyes“), cieniowania czy konturowania twarzy łącznie z kosmetycznymi zestawami pędzli.  

Recenzje Real Techniques Limited Edition