Przejdź do głównej zawartości

Real Techniques

Real Techniques

Wysokiej jakości, nagradzane i innowacyjne akcesoria dla miłośników makijażu – to wszystko oferuje marka Real Techniques. W swoich produktach łączy materiały high-tech z innowacyjnym designem, zapewniając doskonałe efekty w makijażu. Oferta obejmuje pędzle do makijażu, pudru, różu, cieni do powiek, konturowania i popularne gąbki do makijażu. Znajdziemy tu też produkty do oczyszczania skóry oraz czyszczenia pędzli i gąbek.

 

Marka Real Techniques pojawiła się na rynku w 2011 roku. Jej portfolio obejmuje lekkie, łatwe w użyciu i czyszczeniu wysokiej jakości pędzle, umożliwiające stworzenie doskonałego makijażu. Pędzle Real Techniques wykonane są z syntetycznego tworzywa o nazwie taklon, które jest delikatne, miękkie i przede wszystkim odpowiednie dla skóry wrażliwej. Gąbki do makijażu zaprojektowano w rewolucyjnej technologii bezlateksowej pianki, która równomiernie rozprowadza podkład, zapewniając nieskazitelny efekt. Na szczególną uwagę zasługuje gąbka do makijażu Real Techniques Miracle Complexion Sponge Ornament.

Zarówno początkujący, jak i doświadczeni wizażyści mogą ułatwić sobie życie dzięki zestawowi pędzli Real Techniques Everyday Essentials lub poręcznemu pędzlowi Real Techniques Original Collection Base do podkładów w kremie i płynie. Bez względu na to, czy chcesz uzyskać efekt makijażu nude, czy wyrafinowany wieczorowy look, akcesoria Real Techniques zapewnią Ci najlepsze możliwe rezultaty.

cały tekst ukryć tekst