Prada La Femme woda perfumowana dla kobiet

6×
Prada La Femme woda perfumowana dla kobiet
Prada La Femme woda perfumowana dla kobiet
Promocje
35 ml
199,00

568,57 / 100 ml, w tym VAT
Kod: PRA0726 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku napełniany atomizer na 5 ml Twoich ulubionych perfum w prezencie przy zamówieniu perfum powyżej 260 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
wtorek 15.06.2021
Nasze sklepy
wtorek 15.06.2021

Opis Prada La Femme
Skład

Otul się przyjemną, kołderką uszytą z radosnych doznań, wypełnioną bezpiecznym i przyjaznym puchem. Zapach wody perfumowanej dla kobiet Prada La Femme zaskoczy Cię swą sensualnością i rozkosznym klimatem.

  • orientalno - kwiatowy zapach
  • dla kobiet kochających poczucie bezpieczeństwa
  • idealny zapach na co dzień, również do pracy

Skład zapachu
Zapach Le Femme Prada składa hołd plumerii. Aromat jest niezwykle zmysłowy kwiatowy, zmiękczony woskiem pszczelim i wanilią, wzbogacony absolutem tuberozy i zaskakująco kobiecą wetywerią, wnosząca do całości zapachu niebywale pozytywną energię. W zapachu wyczuwalne są również nuty wanilii oraz ylang-ylang. Całość tworzy kobiecą elegancką i niezwykle sensualną mieszankę pełną pozytywnych wibracji.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
plumeria
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
tuberoza, wanilia, ylang-ylang, wosk pszczeli
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wetiweria
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

O marce Prada

Pokazy mody marki Prada są zawsze czymś wyczekiwanym i zjawiskowym. Prezentują odkrywcze, wyjątkowe kolekcje, komponowane na zasadzie przeciwieństw i prowokujące reakcje publiczności – energetyczne, burzliwe, emocjonalne i intelektualne. To unikalne podejście charakteryzuje też perfumy od Prady. 

Genialne pomysły, nowatorska technologia i luksusowe składniki – typowy zapach marki Prada zawiera w sobie wszystkie te elementy, choć podlegają one ciągłym modyfikacjom. Związki aromatyczne rozbijane są na małe cząsteczki, a następnie łączone w nieoczekiwane kompozycje. Składane na powrót w całość tworzą tajemnicze, wręcz mistyczne akordy. Dobrze znane, popularne zapachy stają się innowacyjne.

Pozwól i Ty oprowadzić się sensualną ścieżką piękna i luksusu. U celu znajdziesz ikonę damskiego zapachu Prada Candy lub męski klasyk Prada Luna Rossa, ulegając magii marki Prada, jednego z najbardziej wpływowych domów mody na świecie.

Recenzje Prada La Femme6