Przejdź do głównej zawartości

Postacie bajkowe i superbohaterowie

Jak pachną prawdziwi superbohaterowie

To przecież jasne. Superbohaterowie to nie żadne śmierdziuszki! Rano używają wody toaletowej stworzonej specjalnie dla wrażliwej skóry dziecka, aby żaden „zapaszek” nie zepsuł ich wielkiej przygody.

Wybierz pierwszy zapach dla swojego małego bohatera lub bohaterki. Z pewnością ucieszą się, gdy będą pachnieć jak ich ukochane postaci z bajek!

Włosy i skóra piękne jak u księżniczki

Księżniczkom zawsze zależy na tym, aby w każdych okolicznościach wyglądać doskonale. Taka Elsa czy Roszpunka codziennie dbają o swoje włosy. Myją włosy specjalnymi bajkowymi szamponami, a skórę łagodnymi żelami pod prysznic. Dzięki temu ich włosy pięknie lśnią, wspaniale się rozczesują, a ich skóra jest cudownie miękka w dotyku.

Spraw radość swojej małej księżniczce, zapewniając jej włosom i skórze bajkową pielęgnację!

Bajkowe wyposażenie dla każdego

Czy wiesz, że gdy księżniczki i rycerze jadą na zajęcia zielonej szkoły, na obóz lub na wakacje, zawsze zabierają ze sobą specjalny zestaw niezbędnych produktów?

Spraw także swojemu skarbowi zestaw upominkowy bajkowych kosmetyków, z którymi będzie mieć mnóstwo zabawy!

Wyjątkowy styl superbohatera

Wszystkie mamy dobrze wiedzą, że bajkowe dodatki są dla małych superbohaterów bardzo ważne. Kto by nie chciał mieć super okularów przeciwsłonecznych Psiego Patrolu albo bejsbolówki z Myszką Miki?

Wybierz dla swojego małego psotnika któryś ze stylowych dodatków i pozwól, aby na chwilę zmienił się w prawdziwego superbohatera!