Podkład w kompakcie

Bestsellery

Czy chcesz mieć możliwość kiedykolwiek w ciągu skontrolowania i poprawienia swojego makijażu? Spraw sobie podkład w kompakcie, który docenisz także w podróży. Zajmie minimum miejsca, a przy tym zaoferuje maksimum korzyści.

Podkład w kompakcie do wszystkich rodzajów cery

Dorzuć do torebki praktyczny podkład w kompakcie, pasuje do każdej cery. Podkład do cery tłustej nie powinien zawierać olejów, skóra sucha doceni natomiast kremową konsystencję podkładu. A jeśli masz problemy z wrażliwą cerą, sięgnij po puder mineralny w kompakcie.

Główne zalety podkładu w kompakcie

  • Kryje niedoskonałości
  • Odpowiedni też do wieczornego makijażu
  • Praktyczny w podróży
  • Podkład pudrowy w kompakcie pełni jednocześnie funkcję pudru

Nakładanie podkładu w kompakcie

W ofercie znajdują się różne typy podkładów w kompakcie, wśród których możesz znaleźć najlepszy dla siebie i wybrać najwygodniejszy sposób jego nakładania. Szybką i łatwą aplikację zapewni pędzel do podkładu. Podkłady w sztyfcie nanoś bezpośrednio na twarz i rozprowadzaj na skórze gąbeczką.

Nasza propozycja: Spraw sobie jeden praktyczny podkład w kompakcie do torebki. Uratuje Cię w sytuacji, gdy konieczne będą poprawki albo na przykład po przenocowaniu u koleżanki, gdzie nie masz własnych kosmetyków. Do codziennego makijażu możesz wybrać jeden ze znakomitych podkładów popularnych marek Estée LauderMax Factor czy Dermacol.