PMD BeautyReplacement Discs Sensitive Kit nakładki wymienne do oczyszczania skóry

PMD Beauty Replacement Discs Sensitive Kit nakładki wymienne do oczyszczania skóry
PMD Beauty Replacement Discs Sensitive Kit nakładki wymienne do oczyszczania skóry

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: PMD06508

Ultra Sensitive Large & Small nakładki wymienne do oczyszczania skóry 2 szt. + Very Sensitive Large & Small nakładki wymienne do oczyszczania skóry 2 szt. + Sensitive Large & Small nakładki wymienne do oczyszczania skóry 2 szt. + Filter

Produkt PMD Beauty Replacement Discs zadba o to, aby Twoja cera była jeszcze piękniejsza.

Zawartość zestawu:

  • Ultra Sensitive Large & Small nakładki wymienne do oczyszczania skóry 2 szt.
  • Very Sensitive Large & Small nakładki wymienne do oczyszczania skóry 2 szt.
  • Sensitive Large & Small nakładki wymienne do oczyszczania skóry 2 szt.
  • Filter

Właściwości:

  • usuwa nadmiar sebum ze skóry
  • pozostawia skórę gładką i świeżą
  • delikatnie masuje twarz

Sposób użycia:
Używaj zgodnie z załączoną instrukcją.

Właściwości

Rodzaj skóry
wrażliwa

Amerykańska marka PMD Beauty oferuje inteligentne urządzenia do oczyszczania skóry, dzięki którym możesz cieszyć się skutecznością mikrodermabrazji w zaciszu swojego domu. A wszystko to z łatwością i bezpiecznie.

Mottem PMD Beauty jest wyrażające pewność siebie hasło #BrilliantConfidence. Dla marki najważniejsze jest zadowolenie klientów. Jak powtarza Sam Alexander, generalny dyrektor PMD Beauty – “Wierzymy, że nasza marka może pomóc każdemu pokochać siebie takim, jakim jest”. Ponieważ każdy, kto jest zadowolony ze stanu swojej skóry, będzie czuł się komfortowo każdego dnia. Zespół ekspertów PMD Beauty opracował pierwsze podręczne urządzenie do mikrodermabrazji (mechanicznego usuwania obumarłych komórek skóry) do użytku domowego. Jego opatentowany, wirujący dysk oraz system próżniowego odsysania stanowią rewolucję w domowej pielęgnacji skóry.

Ogromną popularnością cieszy się urządzenie do mikrodermabrazji z technologią próżniową PMD Beauty Microderm Classic, które świetnie radzi sobie z drobnymi niedoskonałościami, zapewniając skórze idealną czystość i gładkość. Klientki na całym świecie kochają również wyjątkowe urządzenie do powiększania ust PMD Beauty Kiss z pierwszą tego rodzaju, opatentowaną technologią pulsującej próżni, która pozwala zahamować proces starzenia się ust.