PMD Beauty Replacement Discs Advanced Kitnakładki wymienne do oczyszczania skóry

PMD Beauty Replacement Discs Advanced Kit nakładki wymienne do oczyszczania skóry
PMD Beauty Replacement Discs Advanced Kit nakładki wymienne do oczyszczania skóry
89,00

Kod: PMD06509 | Ponad 5 szt. w magazynie

Medium nakładki wymienne do oczyszczania skóry 2 szt. + Coarse nakładki wymienne do oczyszczania skóry 2 szt. + Very Coarse nakładki wymienne do oczyszczania skóry 2 szt. + Filter 1 szt.

1
Upominek dla Ciebie
Złóż zamówienie powyżej 200 zł i wybierz idealny prezent dla siebie.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 13.07.2020
Nasze sklepy
poniedziałek 13.07.2020

O marce PMD Beauty

Amerykańska marka PMD Beauty oferuje inteligentne urządzenia do oczyszczania skóry, dzięki którym możesz cieszyć się skutecznością mikrodermabrazji w zaciszu swojego domu. A wszystko to z łatwością i bezpiecznie.

Mottem PMD Beauty jest wyrażające pewność siebie hasło #BrilliantConfidence. Dla marki najważniejsze jest zadowolenie klientów. Jak powtarza Sam Alexander, generalny dyrektor PMD Beauty – “Wierzymy, że nasza marka może pomóc każdemu pokochać siebie takim, jakim jest”. Ponieważ każdy, kto jest zadowolony ze stanu swojej skóry, będzie czuł się komfortowo każdego dnia. Zespół ekspertów PMD Beauty opracował pierwsze podręczne urządzenie do mikrodermabrazji (mechanicznego usuwania obumarłych komórek skóry) do użytku domowego. Jego opatentowany, wirujący dysk oraz system próżniowego odsysania stanowią rewolucję w domowej pielęgnacji skóry.

Ogromną popularnością cieszy się urządzenie do mikrodermabrazji z technologią próżniową PMD Beauty Microderm Classic, które świetnie radzi sobie z drobnymi niedoskonałościami, zapewniając skórze idealną czystość i gładkość. Klientki na całym świecie kochają również wyjątkowe urządzenie do powiększania ust PMD Beauty Kiss z pierwszą tego rodzaju, opatentowaną technologią pulsującej próżni, która pozwala zahamować proces starzenia się ust.

Recenzje PMD Beauty Replacement Discs Advanced Kit