Perfumy z wetiwerem

Szukasz aromatu, który jest znany z dobroczynnego oddziaływania w stanach zmęczenia i stresu? Wypróbuj wetiwer. Wetiweria pachnąca była znana już w starożytnych Indiach, a z powodu swoich kojących właściwości nazywana jest "olejem spokoju". Olejek eteryczny stosuje się nawet w aromaterapii dla złagodzenia agresji, histerii i drażliwości. Charakterystyczne, drzewne tony wetiweru często wykorzystuje się w niszowych perfumach, a jego odświeżające właściwości sprawiają, że jest doskonałym towarzyszem na gorące, letnie dni.

 

Charakterystyka zapachu wetiwerii:

Intensywny, dymno-drzewny aromat o ziemistych i czekoladowych akcentach, którego orientalne nuty Cię zauroczą. Wetiwerię z Haiti charakteryzują owocowe tony, przypominające słodki grejpfrut.

Jak pozyskuje się esencję wetiwerii:

Wetiweria pachnąca to roślina pochodząca z Indii i Indonezji, której korzenie są najbardziej aromatyczne w wieku pomiędzy 12 a 24 miesiącem. Długie, smukłe i „wąsate” korzenie oddziela się od pozostałych części rośliny, które nasadza się z powrotem do ponownego zbioru. Esencję pozyskuje się w procesie destylacji parowej korzeni suszonych bez obecności promieni słonecznych, aby wetiweria zachowała jak najwięcej wspaniałego aromatu.

Wetiwer od stuleci znany jest ze swoich dobroczynnych, kojących właściwości. Wchodzi w skład wielu słynnych perfum ze względu na piękne, drzewne odcienie z ziemistymi akordami, które wzbogacają kompozycje zapachowe. Odkryj swój "eliksir spokoju" i otul się orientalnymi nutami perfum z wetiwerem już dziś!

cały tekst ukryć tekst

Perfumy z wetiwerem
Filtr
Przedział cenowy

-

Dla kogo?
Promocje i prezenty
Ocena
  •   9
  •   2