Tiffany & Co. Tiffany & Love woda perfumowana dla kobiet

14×
Tiffany & Co. Tiffany & Love woda perfumowana dla kobiet
Tiffany & Co. Tiffany & Love woda perfumowana dla kobiet
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
606,00

Zaoszczędź 46%
90 ml
325,90

362,11 / 100 ml, w tym VAT
Kod: VZR10401 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 19.04.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 19.04.2021

Opis Tiffany & Co. Tiffany & Love
Skład

Miłość ma wiele twarzy. Szczególnie w dzisiejszych czasach. Jedna z nich – rozpromieniona, magnetyczna i jednocześnie zmysłowa – kryje się pod nakrętką damskiej wody perfumowanej Tiffany & Co. Tiffany & Love. Jej akordy zapachowe poprowadzą Cię wprost w objęcia miłości, która nie zna ograniczeń.

  • nowoczesna koncepcja miłości w kwiatowych nutach zapachowych o drzewnych akcentach
  • uzupełnia ją męska woda toaletowa Tiffany & Co. Tiffany & Love
  • oba zapachy ucieleśniają magnetyzm miłości 

Skład zapachu:
Od razu po otwarciu wody oczaruje Cię jej promienny charakter. Tworzy go niebieska bazylia, uprawiana specjalnie dla Tiffany’ego, zmysłowo spleciona z aromatem grejpfrutu. Po chwili dołącza do nich słodycz kwiatu neroli i nuty zapachowej sekwoi wieczniezielonej. Jej charakterystyczny aromat, który rozwija się na samym końcu, rozpoznasz również w męskiej wersji tej kompozycji, którą jest woda toaletowa Tiffany & Love.

Historia zapachu:
Zapach uosabia współczesną miłość, rozumianą jako emocjonalna więź w jej różnorodnych formach. Towarzyszy jej symbol „&“, który reprezentuje połączenie dwojga osób. Flakonu o charakterystycznym designie nie sposób nie zauważyć.

Na nakrętce dostrzeżesz kultowy wzór stworzony z liter T. Ma ona cylindryczny kształt i spoglądając na nią z góry widać listę głównych składników, które tworzą tę przepełnioną miłością kompozycję. Szyjkę flakonu otacza jasnoniebieski pasek z nazwą zapachu Tiffany & Love. Z obu stron zdobią go eleganckie, srebrne pierścienie.

Ważna uwaga

Łatwopalny.

Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bazylia, grejpfrut
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
neroli
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wetiweria, cedr, sekwoja
Grupy zapachów
kwiatowe

O marce Tiffany & Co.

Legendarne klejnoty marki Tiffany & Co. definiują najwyższą jakość rzemiosła jubilerskiego, ekskluzywność i elegancję. Życie króla diamentów, jak nazywany był założyciel marki Charles Lewis Tiffany, było naznaczone pasją do najpiękniejszych drogich kamieni i niezwykłych projektów biżuterii.

Kultowy turkusowy kolor, znany jako Tiffany blue, jest oznaką luksusu, podobnie jak sama nazwa marki. Towarzyszy historii firmy, od pudełek, przez samą biżuterię aż po design perfum Tiffany. Pierwsze zapachy powstały w latach 80-tych ubiegłego wieku – kwiatowy Tiffany for Women i korzenny Tiffany for Men. Również w perfumach marki obecne są najczystsze esencje, wyjątkowość i elegancja oraz wyjątkowe uczucie dotyku drogiej biżuterii na gołej skórze.

Od czasu powstania w 1837 r. marka oczarowała stopniowo cały świat. Także dziś ponadczasowa biżuteria Tiffany & Co. przywołuje wspomnienie najważniejszych momentów.

Recenzje Tiffany & Co. Tiffany & Love14