Oscar de la Renta Bella Rosawoda perfumowana dla kobiet

1×
Oscar de la Renta Bella Rosa woda perfumowana dla kobiet
Oscar de la Renta Bella Rosa woda perfumowana dla kobiet
Darmowa dostawa
Nowość
Zaoszczędź
355,00

Zaoszczędź 58%
100 ml
149,30

Kod: OSR0277 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.04.2020

Opis perfum Oscar de la Renta Bella Rosa
Skład

Delektuj się subtelnymi, kwiatowymi nutami i oddaj hołd kobiecemu urokowi. Czyste, romantyczne akordy wybrzmiewają w damskiej wodzie perfumowanej Oscar de la Renta Bella Rosa, jakby wyjętej z wyśnionego romansu, odgrywającego się w najpiękniejszym, tajemniczym ogrodzie.

  • kwiatowo-szyprowy zapach
  • dla kobiet, które chcą podkreślić swoją zmysłowość
  • lekki zapach, idealny na dzień

Skład zapachu
Początkowe akordy świeżej frezji, dojrzałej mandarynki i pikantnego różowego pieprzu zapowiadają następujące po nich, kwiatowe nuty. W perfumach Oscar de la Renta Bella Rosa odurzy Cię trio, złożone z róży, irysa i jaśminu, które w finale idealnie dopełniają ambra, drzewo sandałowe i paczula. 

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
różowy pieprz, mandarynka, frezja
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
różowa róża, jaśmin, korzeń irysa
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
bursztyn, paczuli, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
kwiatowe, szyprowe

O marce Oscar de la Renta

Perfumy Oscar de la Renta | Oscar de la Renta - Amerykańska ikona mody Oscar de la Renta pochodzi z Dominikany. W wieku 18 lat przeprowadził się do Hiszpanii, gdzie poświęcił się studiom malarstwa na Akademii San Fernando w Madrycie. W świecie mody nie było problemu, aby szybko rozpoczął prace dla czołowych hiszpańskich domów mody.  Rozpoznawalny styl jest mieszanką Dominikany - egzotyka, kolor i światło i Hiszpanii - motywy cygańskie. W 1973 roku założył własną firmę  - Oscar de la Renta Couture, a w roku 1977 stworzył perfumy Oscar,  którymi podbił świat.

Recenzje Oscar de la Renta Bella Rosa

tracking pixel