Przejdź do głównej zawartości

Oscar de la Renta

Oscar de la Renta

Wyczucie detalu, wielobarwny, kobiecy design i pierwszorzędna jakość. To cechy charakterystyczne dla projektów ze świata mody i perfum znanego projektanta Oscara de la Renty, którego ponadczasowa twórczość od zawsze skupiała się na tym, by każda kobieta czuła się idealnie w swojej skórze.

Oscar de la Renta urodził się na Dominikanie. Mając 18 lat wyjechał do Madrytu, gdzie studiował malarstwo, choć już wkrótce jego uwagę przyciągnęła moda. Zaczął projektować ubrania dla słynnych hiszpańskich salonów mody, a w latach 60-tych przeprowadził się do Nowego Jorku, by w 1965 roku stworzyć własną markę. Jego projekty cieszyły się ogromną popularnością, a nosiły je również pierwsze damy USA. 

Perfumy Oscar de la Renta są równie wyjątkowe jak modowe projekty tej marki. Sam założyciel powiedział: „Noszenie perfum to luksus. To rozpieszczanie się fantazją”. Wypróbuj damskie Oscar de la Renta Bella Rosa o kwiatowym charakterze, Oscar de la Renta Bella Blanca, Oscar de la Renta Volupté czy perfumy Oscar de la Renta Oscar. Wśród panów popularnością cieszy się aromatyczna woda toaletowa Oscar de la Renta Gentleman czy też skórzana w swoim wyrazie Oscar de la Renta Pour Lui.

cały tekst ukryć tekst