Oral B Stages Power DB4K Cars

szczoteczka do zębów dla dzieci na baterie soft

Oral B Stages Power DB4K Cars szczoteczka do zębów dla dzieci na baterie soft
3+

Kod: ORB1398 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Oral B Stages Power DB4K Cars
3+

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis kosmetyku Oral B Stages Power DB4K Cars

Elektryczna szczoteczka do zębów Oral B Stages Power DB4K Cars w zabawowej formie utrwali nawyki higieniczne u dzieci i zmieni czyszczenie zębów w przyjemność.

Właściwości:

  • szybko, delikatnie i dokładnie czyści zęby
  • wygodnie i łatwo trzyma się w dłoni
  • delikatnie pielęgnuje dziąsła
  • ma wbudowany timer
  • ma proste sterowanie
  • atrakcyjny dziecięcy motyw

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją użycia.

Właściwości

Rodzaj zasilania
bateriami

O marce Oral B

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.