Oral BGum & Enamel Repair Extra Fresh pasta do zębów dla świeżego oddechu

2×
Oral B Gum & Enamel Repair Extra Fresh pasta do zębów dla świeżego oddechu
Oral B Gum & Enamel Repair Extra Fresh pasta do zębów dla świeżego oddechu
Promocje
Zaoszczędź
19,00

Zaoszczędź 39%
75 ml
11,50

W magazynie | 15,33 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ORB03418
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 8.12.2021
Nasze sklepy
czwartek 9.12.2021

Pasta do zębów Oral B Gum & Enamel Repair Extra Fresh wzmacnia szkliwo zębów, chroniąc zęby przed próchnicą i nadwrażliwością.

Właściwości:

  • wzmacnia szkliwo zębów
  • odświeża oddech
  • chroni zęby przed próchnicą
  • naprawia naruszone miejsca szkliwa zębów

Sposób użycia:
Nanieś odpowiednią ilość pasty na szczoteczkę do zębów i myj zęby co najmniej przez 2 minuty. Dokładnie wypłucz usta. Wskazane jest stosowanie pasty co najmniej 2 razy dziennie, rano i wieczorem lub po każdym posiłku.

Marka Oral B to synonim wygodnej i doskonałej pielęgnacji jamy ustnej. Produkty Oral B są znane z najwyższej jakości, która gwarantuje świetne efekty w higienie jamy ustnej. Dobra szczoteczka do zębów i nić dentystyczna to najlepsi pomocnicy na drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Założycielem marki jest kalifornijski dentysta Robert Huston, który w 1950 r. jako pierwszy zastąpił w szczoteczce do zębów klasyczne i twarde nylonowe włókna, stosowane od 1938 r., delikatnymi i zaokrąglonymi włóknami. Stały się one światowym fenomenem, a marka Oral B liderem swojej branży.

Dziś Oral B jest jednoznacznie utożsamiana z najwyższej jakości pielęgnacją zębów. Elektryczna szczoteczka Oral B nie tylko dokładnie czyści zęby, ale jednocześnie masuje dziąsła, co ma zbawienny wpływ na ich prawidłowe funkcje. Szczoteczka Oral B zapewni Ci zęby bez próchnicy i zdrowe dziąsła, a także odczucie prawdziwej czystości i świeżości każdego dnia.