Oilatum

Kosmetyki Oilatum | Czy Ty lub Twoje dzieci macie suchą lub atopową skórę? Poszukujesz rozwiązania na problemy z wrażliwą skórą? Wypróbuj sprawdzoną przez dziesiątki lat serię produktów Oilatum z unikatowym składem chroniącym skórę dzieci i doroslych. Ukojenie podrażnionej czy wysuszonej skóry powierz w ręce specjalistów. Jak podpowiada już samo motto marki Oilatum: „To żaden trik, to nauka“.

W 1847 r. została założona marka Stiefel, która w ciagu wielu lat swego istnienia zaproponowała wiele innowacyjnych pomysłów w dziedzinie dermatologii. Kiedy w połowie XIX w. producent świeczek John David Stiefel zakładał markę, nie podejrzewał, że jego firma stanie się znanym pionierem w dziedzinie medycznej pielęgnacji skóry. Wszystko zapoczątkowała produkcja pierwszych mydeł ze składnikami o działaniu leczniczym, a w latach 80. XIX w. firma wyspecjalizowała się pod kątem dermatologii i rozpoczęła eksport swoich produktów na całym świecie.

W 1948 r. Stiefel Medicinal Soap Company współpracowała z najlepszymi dermatologami przy tworzeniu serii produktów Oilatum®. Marka ta już ponad 60 lat oferuje bezpieczne i skuteczne leczenie osobom, które cierpią z powodu ekstremalnie suchej skóry. W 2009 r. światowa firma farmaceutyczna GlaxoSmithKline przejęła Stiefel Laboratories, Inc., oznajmując, że ta jednostka będzie w ramach GSK nadal działać pod nazwą Stiefel, firma GSK.

Obecnie oferta Oilatum obejmuje mydło, krem, żel i dodatek do kapieli Oilatum Emollient. Wspólny dla wszystkich produktów jest skład, który przynosi ulgę suchej, podrażnionej i swędzącej skórze. Stosowanie produktów Oilatum jest bezpieczne dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Przynosi ulgę i zapewnia maksymalną pielęgnację skóry skłonnej do wysuszenia i atopii. Dzięki zawartości lekkiej, płynnej parafiny produkty Oilatum tworzą na skórze film ochronny, który zamyka w skórze wilgoć i zapobiega dalszemu wysuszaniu. Skóra jest czysta, nawilżona i chroniona przed wysuszeniem.

Zapomnij o uczuciu napiętej, wysuszonej skóry. Poprzez stosowanie produktów Oilatum minimalizujesz ryzyko komplikacji związanych z podrażnioną skórą. Te przetestowane dermatologicznie, skuteczne produkty są właściwym wyborem dla Ciebie i Twoich dzieci. Wypróbuj mydło, krem lub dodatek do kąpieli Oilatum.

cały tekst ukryć tekst

Aktualnie niestety nie mamy dostępnego żadnego produktu marki Oilatum.