NiveaSun olejek ochronny do opalania w sprayu SPF 6

2×
Nivea Sun olejek ochronny do opalania w sprayu SPF 6
Nivea Sun olejek ochronny do opalania w sprayu SPF 6
200 ml
39,16

Black

Friday

27,41 z kodem black
Kod wpisz w koszyku
Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.

Black

Friday


4 w magazynie | 19,58 / 100 ml, w tym VAT | Kod: NIV1891
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 30.11.2021
Nasze sklepy
środa 1.12.2021
Konsystencja
olejek
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Ochronny faktor
niska ochrona (SPF 6 – SPF 10)

Znana na całym świecie marka Nivea powstała w Niemczech w 1911 r. Jej założycielem był wizjoner i farmaceuta dr Oscar Troplowitz, któremu udało się połączyć olej z wodą, uzyskując stabilny krem. Nazwa marki nawiązuje do białego koloru produktu i pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego śnieg. Właśnie tak powstał legendarny już obecnie krem Nivea.

W roku 1925 produkt uzyskał nowe, kultowe, niebieskie opakowanie, jednakże do dnia dzisiejszego produkowany jest zgodnie z oryginalną recepturą. Klasyczny krem Nivea stał się podstawą pielęgnacji dla kolejnych pokoleń. Skutecznie odżywia skórę, a dzięki aksamitnie gładkiej teksturze i specyficznemu zapachowi dla wielu osób stanowi piękne wspomnienie dzieciństwa.

Dziś oferta marki Nivea obejmuje już szereg wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, dostępnych dla każdego. Grono zwolenników zdobył krem do opalania Nivea oraz męska linia kosmetyków Nivea Men. Nivea dbając o skórę całego ciała już od ponad 100 lat, wpisała się na stałe w codzienność wielu milionów rodzin na całym świecie.