Skip to main content

MoschinoForever woda toaletowa dla mężczyzn

16×
Moschino Forever woda toaletowa dla mężczyzn
Moschino Forever woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: MOS0020

Daj się porwać fali zabawy i pozwól unosić się prądom świeżości i siły. Woda toaletowa dla mężczyzn Moschino Forever sprawi, że zawsze będziesz młody i nigdy nie będziesz się nudzić.

  • aromatyczny zapach ze świeżą nutą bergamotki
  • podkreśli Twoją siłę i doda poczucie świeżości
  • idealnie nadaje się na co dzień, jak i specjalne okazje

Skład zapachu
Początek kompozycji otwierają nuty świeżej bergamotki, kumkwatu i lekko aromatycznego anyżu gwiaździstego. Potem dołączają się nuty słodkiej fasoli tonki, męskiej szałwii, które uzupełnia ostra nuta pieprzu. Doskonałe tło kompozycji tworzy kombinacja zmysłowego piżma i otulającego drzewa sandałowego.

Historia zapachu
Zainspirowane były przede wszystkim młodymi mężczyznami, którzy lubią się bawić. Ty również pokochasz to uczucie swobody i wyjątkowych chwil optymizmu oraz dobrego nastroju. Z zapachem Moschino Forever będziesz zawsze młody i zabawny.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
kumkwat, bergamotka, anyż gwiaździsty
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
pieprz, fasola tonka, szałwia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, drzewo sandałowe
Grupy zapachów
aromatyczne

Włoska marka Moschino stała się słynna dzięki swoim zabawnym, pomysłowym i kolorowym kreacjom z domieszką dowcipu i prowokacji. I właśnie takie są również perfumy Moschino.

Założyciel marki Franco Moschino zawsze kochał sztukę i jego snem było stać się malarzem. Jednak by mógł opłacić czesne na studiach, zaczął dorabiać jako ilustrator dla dużych magazynów mody, gdzie w 1971 roku zaczął współpracę z Gianni Versace. Moda stała się jego pasją i w 1983 roku założył swoją własną markę, która jest dziś znana na całym świecie. Modele Moschino założyli również sportowcy na uroczystym otwarciu zimowych olimpijskich gier v Turynie, Kylie Minogue na trasie Showgirl: The Greatest Hits Tour, albo Madonna w trakcie trasy koncertowej Sticky & Sweet Tour.

Pierwsze perfumy Moschino – Moschino for Women – zobaczyły światło dzienne w 1987 roku. Do najpopularniejszych zapachów tej zabawnej marki należy woda toaletowa dla kobiet Moschino Funny!, Moschino I Love Love lub Moschino Fresh Couture w zabawnym flakonie przypominającym środek do czyszczenia. Uwagę również należy zwrócić na kwiatowy damski zapach Moschino Cheap & Chic lub wodę toaletową dla mężczyzn Moschino Uomo?.