Przejdź do głównej zawartości

Moroccanoil Hydration

NAWILŻANIE WŁOSÓW PRZEZ CAŁY ROK

Kolekcja Moroccanoil Hydration na bazie oleju arganowego i innych substancji odżywczych klasy premium głęboko nawadnia normalne i suche włosy.

cały tekst ukryć tekst

Zacznij od szamponu Hydrating Shampoo i odżywki Hydrating Conditioner, które dzięki zawartości oleju arganowego i nawilżających czerwonych alg zapewniają włosom głębokie nawilżenie. Następnie sięgnij po kurację Moroccanoil Treatment, która dyscyplinuje puszące się włosy i nadaje im piękny blask. Niezależne badania potwierdziły, że już jedna aplikacja kuracji Moroccanoil Treatment zwiększa połysk włosów nawet o 118%.

cały tekst ukryć tekst

Wypróbuj jedną z pięciominutowych masek nawilżających, które zapewnią Twoim włosom głębokie odżywienie, poprawią ich teksturę, nadadzą piękny blask i ułatwią Ci późniejszą stylizację.

Maska nawilżająca Intense Hydrating Mask została stworzona z myślą o włosach średnio grubych i grubych, natomiast maska Weightless Hydrating Mask przeznaczona jest do włosów cienkich i delikatnych.

cały tekst ukryć tekst

NOWA odżywka bez spłukiwania All in One Leave-in Conditioner nawilża włosy, chroni je podczas stylizacji i nadaje im idealną gładkość nawet na 72 godziny. Olej arganowy i odżywcza kompozycja na bazie superfoods chronią włosy przed łamliwością i uszkodzeniami, powodowanymi przez stosowanie wysokich temperatur podczas stylizacji.

cały tekst ukryć tekst