MontaleWood & Spices woda perfumowana dla mężczyzn

3×
Montale Wood & Spices woda perfumowana dla mężczyzn
Montale Wood & Spices woda perfumowana dla mężczyzn
Zaoszczędź
405,00

Zaoszczędź 35%
100 ml
261,50

261,50 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MNT1483 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku Discovery Box z mini perfumami gratis przy zamówieniu zakupach powyżej 180 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
wtorek 19.10.2021
Nasze sklepy
wtorek 19.10.2021

Opis Montale Wood & Spices
Skład

Montale Wood & Spices to orientalno- drzewno-korzenny zapach dla mężczyzn. Ta woda perfumowana francuskiej marki Montale, znanej przede wszystkim z miłości do zapachów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, zachwyca kombinacją drogocennych drzew z przyprawami i kadzidłem. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Wood & Spices ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Woda perfumowana Montale Wood & Spices to zupełnie nowa interpretacja ponadczasowego męskiego aromatu – połączenia drzewa i przypraw. Nawet w tak prostej kompozycji zapachowej marka Montale pokazała, jak świetnie potrafi w oryginalny sposób zaskoczyć swoich klientów. Montale Wood & Spices zawiera akordy drewna agarowego i drzewa sandałowego, wetiweru i kadzidła ze szczyptą przypraw. Tak jak wszystkie dzieła Pierre'a Montale, także perfumy Wood & Spices składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Montale Wood & Spices są jednocześnie ekskluzywne i seksowne. Aromat tej wody perfumowanej porywa mieszanką świeżości i głębi. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył bardzo nowoczesne i nowatorskie perfumy o dużej dozie niewymuszonej elegancji. Podobnie jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Wood & Spices stworzono z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Montale Wood & Spices nadają się do noszenia w ciągu dnia i wieczorem, przez cały rok. Podbiją serca miłośników klasycznie męskiego połączenia drzewa i przypraw w nowym, zaskakującym ujęciu. Powinien je wypróbować każdy, kto potrafi docenić wysoką jakość i oryginalność.

Oprócz genialnie dobranych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają niebanalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Wood & Spices podkreśloną jasną metaliczną barwą, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Wood & Spices – klasyczny męski zapach drzewa i przypraw w nowej, fascynującej odsłonie.

Skład

Złożenie
drzewo sandałowe, agar, wetiweria, kadzidło
Grupy zapachów
przyprawowe, drzewne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Wood & Spices3