Montale Musk To Musk woda perfumowana unisex

8×
Montale Musk To Musk woda perfumowana unisex
Montale Musk To Musk woda perfumowana unisex
Darmowa dostawa
100 ml
393,00

393,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MNT1511 | 4 w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 17.06.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 17.06.2021

Opis Montale Musk To Musk
Skład

Montale Musk To Musk to orientalny, drzewny zapach unisex z wyraźnymi akordami drewna oud i piżma. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii, zachwyca zmysłowym połączeniem szlachetnego drewna i piżma. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Musk To Musk ich twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Woda perfumowana Musk To Musk stanowi hołd dla jej podstawowego składnika, sensualnego piżma, jednego z najbardziej niezastąpionych surowców perfumeryjnych. Pierre’owi Montale bardzo zależało, aby stworzyć spektakularną i nieco zagadkową formułę, wygładzoną akordami jego ulubionego drewna oud. Piżmo, ambra, gałka muszkatołowa, drewno agarowe i tekowe oraz inne nuty drzewne tworzą kompozycję, która wyróżnia się dużą zmysłowością, a jednocześnie orientalnym przepychem. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Musk To Musk składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Montale Musk To Musk pozwalają grać pierwsze skrzypce piżmu, które nie pozostawia jednak oczekiwanego zwierzęcego wrażenia, ponieważ dzięki pozostałym komponentom pachnie raczej delikatnie, wręcz kremowo. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy wyrażające uwielbienie dla piżma, które oprócz zmysłowości skrywają też romantyczną nutę.

Zaskakująco wszechstronna woda perfumowana Musk to Musk nadaje się do noszenia przez cały rok. Są to perfumy zarówno na dzień, jak i na wieczór, kiedy szczególnie wyraźnie uwidacznia się ich zniewalająca moc.  Montale Musk To Musk oczaruje wszystkich miłośników sensualnych, piżmowych zapachów, zwłaszcza w orientalnych kompozycjach. Powinien je wypróbować każdy, kto potrafi docenić jakość i oryginalność.

Oprócz mistrzowsko skomponowanych akordów, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Musk To Musk podkreśloną promienną, metaliczną barwą, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Musk To Musk – orientalna oda do zmysłowego piżma.

Skład

Złożenie
drzewo tekowe, bursztyn, agar, piżmo, nuty drzew, gałka muszkatołowa
Grupy zapachów
orientalne, drzewne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Musk To Musk8