Montale Jasmin Full woda perfumowana unisex

7×
Montale Jasmin Full woda perfumowana unisex
Montale Jasmin Full woda perfumowana unisex
Darmowa dostawa
100 ml
405,00

405,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MNT1508 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku napełniany atomizer na 5 ml Twoich ulubionych perfum w prezencie przy zamówieniu perfum powyżej 260 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 14.06.2021
Nasze sklepy
wtorek 15.06.2021

Opis Montale Jasmin Full
Skład

Montale Jasmin Full to kwiatowy zapach unisex, którego bazę stanowią białe kwiaty. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, kusi magiczną kwiatową wonią. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Jasmin Full ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Woda perfumowana Jasmin Full uosabia nieśmiertelny mariaż białych kwiatów, symbolizujący pachnącą, arabską noc. Kwiat pomarańczy, jaśmin i wiciokrzew łączą się w intensywnym aromacie o cudownie odurzającym, ale harmonijnym charakterze.  Słodki, upojny i lekko zwierzęcy jaśmin, nektarowa, lekko owocowo-miodowa woń wiciokrzewu i świeża cytrusowa nuta muśnięta kwiatem pomarańczy. Akordy te tworzą minimalistyczną, ale przy tym niebanalną kompozycję. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Jasmin Full składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Montale Jasmin Full to delikatnie słodkawy kwiatowy aromat z zaskakująco świeżą, cytrusową nutą, któremu nie da się oprzeć. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy o prostej kompozycji, które zawierają pierwiastek mistycznej i niezwykle ponętnej magii Orientu.

Montale Jasmin Full, przepiękny zapach białych kwiatów, nadaje się do noszenia przez cały rok, ale prawdziwie rozkwita wiosną, razem z budzącą się do życia przyrodą. Jasmin Full to idealne perfumy na dzień, jednakże pomimo minimalistycznej kompozycji ma na tyle silny charakter, aby oczarować otoczenie także podczas wieczornego spotkania. Cudowny aromat z przewagą wanilii pokochają wszyscy miłośnicy tego zapachu, zwłaszcza w tej harmonijnej, kwiatowej kompozycji. Powinien je wypróbować każdy, kto potrafi docenić wysoką jakość i oryginalność. Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Jasmin Full podkreśloną jasną, metaliczną barwą, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Jasmin Full – odurzający zapach białych kwiatów podczas arabskiej nocy.

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Jasmin Full7