MontaleIntense Roses Musk ekstrakt perfum dla kobiet

13×
Montale Intense Roses Musk ekstrakt perfum dla kobiet
Montale Intense Roses Musk ekstrakt perfum dla kobiet
100 ml

Kod: MNT2253 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Montale Intense Roses Musk
Skład

Zamknij oczy i wyobraź sobie ogromny bukiet pięknych róż. Właśnie tak pachnie esencja damskich perfum Montale Intense Roses Musk. Aromat róż uzupełniono tu zmysłowym piżmem, rozgrzewającymi nutami ambry i zniewalającym jaśminem, które razem tworzą nieodpartą i niezwykle trwałą kompozycję zapachową.

  • kwiatowy zapach o różanych akordach
  • w lekkim, aluminiowym flakonie
  • idealny do stosowania na co dzień

Skład zapachu
W kompozycji zapachowej intensywnych i skoncentrowanych perfum Montale Intense Roses Musk, oprócz akordów róży i piżma, wyczujesz również nuty jaśminu i ambry. Róża w najczystszej formie występuje tu w delikatnej harmonii z drogocennym piżmem. Ten pełen uroku duet podkreślają akordy ambry i jaśminu, dodające całości eleganckiego charakteru. Perfumy, łącząc dominujące różano-piżmowe nuty z akordami białych kwiatów i ambry oraz zwierzęcym aspektem, są niezwykle kobiece, eleganckie, promienne i harmonijne, z zauważalną dozą zmysłowości.

Historia zapachu
Zapach Montale Intense Roses Musk pojawił się na rynku w roku 2015. Za jego kompozycją zapachową stoi nie kto inny, jak sam Pierre Montale. Esencję perfum zamknięto w luksusowym, aluminiowym flakonie, który jest nie tylko niezwykle lekki i stylowy, ale jednocześnie chroni swoją zawartość przed światłem.

Pełna lista składników

PARFUM / FRAGRANCE, ALCOHOL DENAT, AQUA / WATER, CITRONELLOL, LIMONENE, GERANIOL, CITRAL, LINALOOL Za skład produktu odpowiada producent. Ze względu na ewentualne zmiany zalecamy sprawdzenie składu produktu bezpośrednio na opakowaniu.
Cały tekst

Skład

Złożenie
jaśmin, piżmo, bursztyn, róża
Grupy zapachów
kwiatowe

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Intense Roses Musk12