Montale Fougeres Marine woda perfumowana unisex

3×
Montale Fougeres Marine woda perfumowana unisex
Montale Fougeres Marine woda perfumowana unisex
Produkt rozpakowany, który mógł być delikatnie użyty lub bez oryginalnego opakowania.
ROZPAKOWANE
100 ml
344,25

344,25 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MNT04397 | 2 w magazynie

Produkt rozpakowany, który mógł być delikatnie użyty lub bez oryginalnego opakowania.

1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 17.06.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 17.06.2021

Opis Montale Fougeres Marine
Skład

Montale Fougeres Marine to aromatyczny, wodny zapach dla kobiet i mężczyzn z charakterystycznym morskim akordem. Woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, urzeka aromatem morskiej bryzy z oryginalnymi nutami mchu. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Fougeres Marine ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Woda perfumowana Fougeres Marine emanuje harmonią paproci na bazie świeżych, morskich tonów i chłodzącego piżma. Piżmo, lawenda, paczula, morskie nuty, mech i pelargonia łączą się w niezwykle świeżej, aromatycznej, eleganckiej, zmysłowej i rozgrzewającej kompozycji.
Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale skomponował wyjątkowe perfumy, w których dominująca morska i aromatyczna strona splata się twórczo i harmonijnie z - na pozór - kontrastowymi nutami. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Fougeres Marine składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Fougeres Marine potrafią wyczarować na skórze wrażenia, nieodparcie kojarzące się z morzem, słońcem, latem i plażą.  Nadają się przede wszystkim na sezon letni jako perfumy na dzień, jednakże o każdej porze roku wprowadzą Cię w pogodny nastrój. Montale Fougeres Marine oczarują wszystkich miłośników oryginalnych interpretacji zapachu morza. Powinni ją też wypróbować wszyscy, którzy cenią prawdziwą jakość i chcą poczuć morski chłód w połączeniu z rozgrzewającymi aromatami. Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Fougeres Marine podkreśloną elegancką metaliczną barwą, wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Fougeres Marine – zapach morskiego lata.

Skład

Złożenie
paczuli, nuty morskie, mech, piżmo, lawenda
Grupy zapachów
aromatyczne, wodne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Fougeres Marine3